Gala KSW 78 odbędzie się już 21 stycznia. Gospodarzem tego wydarzenia będzie Netto Arena w Szczecinie. Już od jakiegoś czasu wiadomo, że przy okazji sobotniej gali hala zostanie wypełniona po brzegi, bowiem bilety zostały wyprzedane w ekspresowym tempie. Ile trzeba zapłacić za transmisję KSW 78? Gdzie oglądać KSW 78?

PPV KSW 78

Główną atrakcją sobotniej gali KSW 78 będzie rewanżowy pojedynek Michała Materli z Kendallem Grove'em. Ten pojedynek, a także wszystkie inne starcia możemy typować u bukmachera Fortuna (zobacz: kod promocyjny Fortuna). Oprócz tego starcia kibice zobaczą w klatce byłego mistrza wagi półśredniej - Borysa Mańkowskiego. "Tasmański Diabeł" zmierzy się z Valeriu Mirceą. Kibice, którym nie uda się obejrzeć sobotniej gali na żywo z trybun z pewnością zastanawiają się gdzie zobaczyć galę KSW 78. Pod koniec 2021 roku poinformowano, że wydarzenia spod szyldu KSW będzie transmitować na wyłączność platforma streamingowa Viaplay.

Gdzie obejrzeć transmisję PPV KSW 78?

Wyłączne prawa do transmisji gal KSW ma obecnie platforma streamingowa Viaplay. Aby otrzymać dostęp do transmisji należy wykupić subskrypcję, dzięki której otrzymamy pełen dostęp do całej platformy Viaplay. Co prawda wcześniejsza platforma, na której odbywały się transmisje - KSW TV - działa w dalszym ciągu, jednak jest ona dostępna w krajach, w których nie ma opcji wykupienia Viaplay. W naszym kraju legalnie KSW będzie można obejrzeć tylko na Viaplay.

Sprawdź także - karta walk KSW 78

PPV KSW 78 - Cena transmisji

Ile kosztuje transmisja KSW 78? Obecnie dostęp do platformy Viaplay można wykupić na dwa sposoby. W ramach pierwszego kupujemy dostęp na miesiąc za 34 PLN. Należy jednak pamiętać, że subskrypcja odnawia się do momentu aż sami z niej nie zrezygnujemy. Dodatkowo od 1 marca 2023 roku zostanie wprowadzona stawka 55zł/mies. Jeśli zdecydujemy się na drugi wariant to zobowiązujemy się na wykupienie pakietu na 12 miesięcy. Wtedy ceny za każdy miesiąc wyniesie 44 PLN, jednak stawka ta nie wzrośnie przez cały okres subskrypcji.

Sprawdź także - KSW 78 Transmisja

PPV KSW 78 - Czy można obejrzeć galę za darmo?

Aktualnie organizacja KSW nie przewiduje transmitowania swoich gal za darmo. Dostęp do każdego wydarzenia największej organizacji MMA w Europie jest możliwy wyłącznie dzięki wykupieniu subskrypcji platformy streamingowej Viaplay.

ksw 78

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 78. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!