Wyniki gali KSW 78, czyli kto wygrał na KSW 78? Styczniowe wydarzenie to rewanżowy pojedynek Michał Matevla vs Kendall Grove oraz osiem innych ciekawych walk!

KSW 78 Wyniki - Kto wygrał 21.01.2023

O tym, kto wygrał walki na KSW 78, przekonaliśmy się w sobotę wieczorem. Gala została zaplanowana na 21 stycznia 2023 roku. Po raz czwarty w historii organizacja KSW zawitała w Szczecinie. Podczas pierwszego wydarzenia w tym roku w walce wieczoru zmierzył się Michał Materla z Kendallem Grov'em. Był to rewanż za 2013 rok, kiedy to na gali KSW 21 górą okazał się Materla, wygrywając na kartach sędziowskich. W Co-main evencie zmierzył się Tomasz Romanowski z Radosławem Paczuskim. Starcie to wyłoniło pretendenta do walki o tytuł w wadze półśredniej. Przed tym pojedynkiem Borys Mańkowski zawalczył z Włochem - Valeriu Mirceą. Wyniki KSW 78 mogliśmy typować na stronie oficjalnego sponsora gali KSW, czyli zakładów bukmacherskich Fortuna *odbierz Kod promocyjny Fortuna*.

Na KSW 78 doszło też do pojedynku Rafała Kijańczuka z Marciem Doussisem i bardzo ciekawego starcia Roman Szymański vs Raul Tutarauli.

KSW 78 wyniki

Wyniki KSW 78 ciekawią kibiców, jeśli chodzi o wyniki walk. Włodarze z pewnością jednak również będą uważnie obserwować słupki sprzedażowe, jeśli chodzi o wyniki PPV KSW 78.

Kolejne wydarzenia KSW cieszą się ogromną popularnością i federacja sprzedaje setki tysięcy dostępów do transmisji na platformie Viaplay. Nic nie wskazuje na to, żeby tym razem miało być inaczej, a wyniki KSW 78 miały okazać się niezadowalające. Tym bardziej że w pełnej karcie walk KSW 78 mieliśmy aż 9 pojedynków, w tym rewanżowe starcie Materla vs Grove.

KSW 78 wyniki gali

Wyniki gali KSW 78 poznaliśmy w sobotni wieczór. Właśnie na 21 stycznia zaplanowano pierwsze wydarzenie spod szyldu topowej federacji MMA w Europie w tym roku. Oprócz wspomnianych wcześniej walk doszło też do walki w dywizji lekkiej pomiędzy Łukaszem Rajewskim a Sahilem Sirajem. Polak nie miał ostatnio dobrej passy, a Siraj w zawodowej karierze przegrał tylko jeden z ośmiu pojedynków.

KSW 78 Wyniki walk

Wyniki walk KSW 78 poznaliśmy wieczorem 21 stycznia. Swoje umiejętności zaprezentowało 18 zawodników. Wszystkich kibiców elektryzował rewanżowy pojedynek Materla vs Grove, ale także pozostałe starcia.

ksw 78

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 78. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!