Przed nami ostatnia gala Prime Show MMA w tym roku. Popularność freak-fightowych pojedynków cały czas rośnie, dlatego nie dziwi fakt, że wiele osób zadaje pytanie, kiedy jest Prime Show MMA 4 oraz kto walczy na Prime Show MMA 4? Jest to ostatnia szansa okazja na obejrzenie czołowych twórców internetowych w oktagonie. Gdzie odbędzie się Prime Show MMA 4? Ile kosztują bilety na Prime Show MMA 4? Jacy zawodnicy wystąpią na Prime Show MMA 4?

Prime Show MMA 4 Data

Pierwsze i zarazem najważniejsze pytanie, które pojawia się w sieci to kiedy jest Prime Show MMA ? Data eventu została podana po zakończeniu wcześniejszej edycji. Czwarta gala w 2022 roku odbędzie się już w sobotę, 26 listopada.

Prime Show MMA 4 Godzina

Kibice będą mogli wchodzić na obiekt najprawdopodobniej około godziny 19:00. Przed rozpoczęciem gali zaplanowane jest studio, a pierwszy pojedynek z karty walk Prime Show MMA 4 zacznie się o godzinie 20:00.

Prime Show MMA 4 Miejsce

Poznaliśmy odpowiedź na pytanie, kiedy Prime Show MMA 4, a teraz czas na kolejną dawkę informacji związaną z tym, gdzie jest ostatnie Prime Show MMA 4 w tym roku? Udany rok 2022 i zorganizowanie czterech eventów freak-fightowych właściciele postanowi hucznie zakończyć w Szczecinie. Jest to miasto, które gości wydarzenia związane ze sportami walk. Prime Show MMA 4 odbędzie się na mogącej pomieścić ponad 5000 tys. widzów hali Netto Arena. 

Sprawdź równie: Prime Show MMA 4 transmisja - gdzie oglądać za darmo?

Prime Show MMA 4 Bilety

Bilet na Prime Show MMA 4 są w sprzedaży na stronie eventim.pl. Mogą je kupować osoby, które ukończyły 16. rok życia, jeśli przy wejściu okażą dokument potwierdzający wiek. Osoby małoletnie od 12-ego do 16-ego roku życia mogą uczestniczyć w wydarzeniu pod opieką osoby dorosłej, po zakupie biletu zarówno dla osoby małoletniej, jak i dorosłej.

Bilety Prime Show MMA 4 Cena

Ceny biletów na Prime Show MMA 4 zależą od wyboru miejsca na Netto Arenie w Szczecinie. Najtańsze bilety na trybunach można kupić za 150 zł. Najdroższe w tej kategorii wahają się od 200 do 250 zł. Cena biletów na Prime Show MMA 4 do pozostałych miejsc wygląda następująco:

  • PŁYTA: 200 - 600 PLN
  • VIP: 1000 PLN

Prime Show MMA 4 Zawodnicy

Czym byłaby gala Prime Show MMA 4 bez zawodników i gwiazd polskiego internetu? Kto walczy na Prime Show MMA 4? Karta walk, która można obstawiać na fortune prime mma wypada naprawdę imponująco i zdaniem wielu będzie to najlepsza gala w tym roku. W walce wieczoru zobaczymy "Don Kasjo" i "Popka". Pierwszy z nich to były bokser, uczestnik programów reality-show i dawny zawodnik FAME MMA, a drugi to popularny raper, aktor oraz zawodnik MMA. W Co-main evencie do klatki ponownie wejdzie "Bagietka". Od pewnego czasu jest to największy "zadymiarz" w Prime. Tym razem jego rywalem będzie "Kamerzysta". Walka została zakontraktowana na zasadach boksu w małych rękawicach. W jednym z pojedynków kobiet Anna "IFBB Pro" Andrzejewska stoczy pojedynek z Ewą Piątkowską - pierwszą polską mistrzynią Europy i mistrzynią świata WBC.