Gala Prime Show MMA przyciąga uwagę wielu sympatyków freak-fightowych pojedynków z udziałem celebrytów, youtuberów, instagramerów, tiktokerów, czy po prostu influencerów. Organizacja, której twarzą jest Don Kasjo – były zawodnik Fame MMA mocno namieszała w świecie sportów walk. Na ten moment można powiedzieć, że jest to trzecia siła w Polsce zaraz po Fame MMA i High League, o czym świadczą dane ze sprzedaży PPV. Nic więc dziwnego, że coraz częściej gracze szukają odpowiedzi na pytanie, gdzie obstawiać Prime MMA. U nas znajdziesz najważniejsze informacje na temat tego, jaki Prime MMA bukmacher posiada całą ofertę na poszczególne walki, czy kod Prime MMA daje dodatkowe korzyści podczas rejestracji konta, jakie Prime MMA zakłady można typować oraz czy Fortuma Prime MMA sponsoruje tę federację.

Prime MMA bukmacher – kto może udostępniać zakłady Prime MMA?

Prime MMA bukmacher? – kto nim jest? Od pierwszej edycji gali, której twarzą jest Don Kasjo, zakłady Prime MMA dostępne są w Fortunie. Co ciekawe jeden z największych legalnych serwisów bukmacherskich w Polsce ma również wyłączność na organizowanie zakładów i udostępnianie kursów na galę High League. Oprócz tych dwóch freak-fightowych federacji wymienić można także największą tego typu organizację na świecie, czyli Fame MMA. Jej sponsorem jest natomiast Betclic, ale w przeszłości na banerach reklamowych widniał LVBet, który zerwał współpracę po szóstej odsłonie. Wracając do bukmachera Prime MMA, jedno jest pewne – Prime Show MMA bukmacher to Fortuna i ma ona wyłączność na wprowadzanie oferty dla swoich klientów zakładających konta z kodem Prime MMA o treści TYPERVIP.

Można zatem założyć, że w przyszłości oficjalnym sponsorem gali Prime MMA nie będzie Betclic, ani LVBet. Jest bowiem mało prawdopodobne, aby zakłady bukmacherskie Fortuna zrezygnowały tak szybko ze współpracy z właścicielami federacji Prime. Po pierwszych edycjach apetyt rośnie w miarę jedzenia, a „boom” na freak-fightowe potyczki stale rośnie.

Fortuna Prime MMA – główny sponsor gali

Fortuna jest jedynym legalnym bukmacherem w Polsce, który oferuje Prime MMA zakłady. Firma ciesząca się bardzo pozytywnymi opiniami podpisała z federację umowę na wyłączność. W praktyce oznacza to, że Betclic Prime MMA nie może mieć w swojej ofercie i tyczy się to rzecz jasna wszystkich pozostałych bukmacherów.

Fortuna Prime MMA ma w swojej stałej ofercie zakładów bukmacherskich. Czy to dobrze, czy źle? Ciężko nam oceniać, ale z drugiej strony żaden inny podmiot raczej nie mógłby pozwolić sobie na podpisanie umowy opiewającej zapewne na kilkaset tysięcy złotych. Skupmy się jednak na zaletach bukmachera Prime Show MMA. Największym plusem jest różnorodność zakładów, możliwość typowania wszystkich walk na żywo, aplikacja mobilna oraz pakiet powitalny dla nowych użytkowników, którzy zarejestrują konto z kodem Prime MMA – TYPERVIP.

Obecnie na Prime MMA Fortuna gwarantuje atrakcyjny zakład bez ryzyka na pierwszy postawiony kupon SOLO lub AKO do 600 PLN, bonus bez depozytu na kwotę 20 zł (w punktach FKP) – tylko przy wpisaniu kodu promocyjnego Prime MMA, freebet o wartości 10 zł. Reasumując, nowi gracze zgarniają solidną garść promocji w różnych kategoriach.

Zakłady Prime MMA u bukmachera Fortuna w dużej mierze przypominają te, które można obstawiać w innych organizacjach. Przykładami mogą być: UFC, FAME MMA albo KSW. To jasno mówi o tym, w jak profesjonalny sposób organizatorzy podchodzą to tego cyklicznego wydarzenia przyciągającego miliony osób. W tym kontekście gale Prime Show MMA traktowane są na tym samym poziomie z innymi federacjami MMA w Polsce i na świecie.

Prime MMA zakłady z bonusem

Fortuna Prime MMA traktuje niemal identycznie jak High League, o czym świadczą liczne bonusy z kodem Prime MMA oraz szeroka oferta zakładów. Dlaczego akurat Prime MMA zaproponował Fortunie współpracę i na odwrót, dlaczego Fortuna Prime MMA chciała mieć u siebie w zakładce „Sporty Walki”? Poza tym, że firma ma duży budżet na reklamę, to naszym zdaniem głównym powodem była chęć pozyskania nowych klientów. Nie oszukujmy się, większość starszych graczy posiada konto w Fortunie i chociaż raz obstawiała tam zakłady sportowe. Ciężko jest więc pozyskać nowych użytkowników. Prime MMA to gala, na której biją się głównie osoby znane w internetowym świecie i w mediach społecznościowych. Kto ogląda takie pojedynki? Zgadza się, przede wszystkim młodzi ludzie. I tutaj docieramy do odgadnięcia zagadki, gdzie obstawiać Prime MMA.

Dla nowych osób oficjalny Prime MMA bukmacher przygotował ciekawą promocję, w ramach której można otrzymać zakład bez ryzyka do wykorzystania na Prime MMA zakłady, bonus bez depozytu oraz freebet. Wszystkie te dobrodziejstwa ze strony Fortuny na Prime MMA można uzyskać po wpisaniu kodu promocyjnego Fortuna w trakcie wypełniania formularza rejestracyjnego.

Zafundowanie sobie bonusu w Fortunie na Prime Show MMA jest niesłychanie proste i powinien poradzić sobie z tym każdy, nawet niedoświadczony gracz. Co trzeba zrobić? Wystarczy zarejestrować konto w Fortunie na oficjalnej stronie lub aplikacji mobilnej, wpisując we wskazanie pole, znajdujące się na pierwszej stronie formularza kod Prime MMA „TYPERVIP”. Szczegóły, jak dokładnie wpisać dane i jak postępować znajdziesz pod hasłem: Fortuna rejestracja – jak założyć konto.

Jakie eFortuna Prime MMA posiada bonusy?

Promocja Fortuny na zakłady Prime MMA obejmuje pierwszy zagrany kupon bez ryzyka, bonus bez depozytu do wykorzystania na całą ofertę, freebet oraz bonus od 2. wpłaty. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się dwa spośród czterech bonusów. Mowa tutaj o wspomnianym wcześniej zakładzie bez ryzyka do 600 zł oraz bonus bez depozytu, który daje szansę przetestowania serwisu zupełnie za darmo!

Ten pierwszy daje możliwość obstawiania Prime MMA zakładów na swoim pierwszym kuponie z opcją przywrócenia środków w przypadku nietrafionego kuponu. Do gry wchodzą zdarzenia przedmeczowe oraz live. Maksymalna kwota zakładu bez ryzyka to 600 zł. Warunkiem skorzystania ze zwrotu w przypadku przegranej jest wykonanie 1-krotnego obrotu (brak wymaganego kursu i liczby zdarzeń na kuponie).

Druga opcja to bonus, który zgarniesz bez konieczności angażowania własnych pieniędzy na zakłady Prime MMA. Z naszych obserwacji wynika, że ta forma benefitu cieszy się największą popularnością. Nic dziwnego, dostajemy darmowe środki, na których stracie za bardzo nam nie zależy, a to oznacza, że możemy bardziej zaryzykować! To jednak nie koniec, bo bonus bez depozytu w Fortunie nie podlega żadnym warunkom obrotu. Wygrywasz, obstawiając Prime MMA zakłady – zgarniasz „hajs” i wypłacasz go na konto bankowe.

Fortuna Prime MMA 4 – Kursy u bukmachera na galę 26.11.2022

Zwycięzca

12

Adam Okniński – Artur „Kornik” Sowiński

2.25

1.50

Rafał Gawron – Piotr Kałuski2.73

1.40

Konrad „Skolim” Skolimowski – Emilian „Księciunio” Bayer

1.472.49
Aleksandr „Sasha” Muzheiko – Adrian Cios1.12

5.31

Tomasz Olejnik – Patryk „Robalini” Śliwa

1.154.73
Anna „IFBB Pro” Andrzejewska – Ewa Piątkowska5.10

1.13

Damian „Stifler” Zduńczyk – Adam Soroko

4.731.15
Michał „Bagietka” Gorzelańczyk – Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak2.55

1.45

Kamila „Zusje” Astafiewa – Monika „Esmeralda” Godlewska

1.048.37
Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Paweł „Popek” Mikołajuw1.15

4.73

Fortuna Prime MMA – Typy

Pełna oferta zakładów i typów na walki Prime Show MMA 4 jest dostępna u bukmachera Fortuna. Ma on wyłączność na udostępnianie kursów z całej karty walk Prime Show MMA 4. W typach przed walkami oprócz standardowych opcji na wygraną pojawią się także dodatkowe warianty. Dzięki temu gracz może szerzej spojrzeć na pojedynki i dokładniej przeanalizować ich przebieg. Jak wygląda obstawianie Prime Show MMA pod względem rodzajów zakładów?

 • Koniec w 1, 2 lub 3 rundzie
 • Liczba rozpoczętych rund mniej/więcej
 • Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję
 • Walka zakończy się w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1. rundy
 • Zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję
 • Zawodnik wygra przed czasem

Nie wolno zapominać, że nowi gracze, którzy zarejestrują konto, wykorzystując kod promocyjny Fortuna, zyskują atrakcyjny pakiet powitalny na start. Za samo stworzenie konta i zaznaczenie zgód marketingowych dostajemy darmowe 20 zł do wykorzystania na dowolne zakłady. Następnie za wpłatę środków otrzymujemy freebet w wysokości 10 PLN. Po rejestracji konta u bukmachera Fortuna nasz pierwszy kupon podlega również zabezpieczeniu na wypadek przegranej do kwoty 600 zł. Przegrana w Fortuna Prime MMA nie niesie za sobą konsekwencji finansowych, a środki przeznaczone na zakłady zostają zwrócone na konto gracza.

Fortuna Prime MMA – kiedy obstawiać?

Najbliższa gala Prime Show MMA odbędzie się w Szczecinie 26 listopada 2022 roku. Będzie to już czwarta edycja stosunkowo nowej federacji freak-fightowej. Zakłady na Prime Show MMA 4 pojawiły się już po pierwszej konferencji, jednak więcej zdarzeń można typować dopiero na kilka dni przed głównym wydarzeniem.

Fortuna Prime Show MMA – Zawodnicy

Na gali Prime Show MMA 4 przewidzianych jest 10 pojedynków, w tym dwie w wadze ciężkiej pomiędzy Rafałem Gawronem i Piotrem Kałuskim oraz „Don Kasjo” i „Popkiem”. Ponadto zobaczymy starcie zyskującego na popularności „Bagietki” oraz niezbyt lubianego w Internecie „Kamerzysty”. W walce kobiet, która na konferencjach wzbudzała spore emocje rywalizować będzie kulturystka Anna „IFBB Pro” Andrzejewska oraz mistrzyni Europy i Świata w boksie, Ewa Piątkowska. Krótkie przedstawienie wszystkich zawodników na gali Prime Show MMA 4 umieściliśmy poniżej.

Kasjusz “Don Kasjo” Życiński

Don Kasjo swój pierwszy pojedynek w MMA stoczył na gali FAME MMA 4. Zmierzył się wtedy z Adrianem “Polakiem” Polańskim. Życiński zdominował swojego rywala, jednak sędziowie nieoczekiwanie wygraną przyznali Polańskiemu. Zawodnik złożył protest, który został rozpatrzony pozytywnie i dzięki temu finalnie zwycięstwo zostało zapisane na konto Don Kasjo. W drugiej walce zawalczył z Dawidem Ambro na zasadach kickboxingu. Życiński ponownie był lepszy od swojego rywala i tym razem sędziowie prawidłowo wypunktowali jego zwycięstwo. Kolejną walkę Don Kasjo stoczył na FAME MMA 6 z Maciejem Ratajem ponownie w formule MMA. Pokonał rywala w drugiej rundzie przez duszenie.

Po tym starciu wszystkie swoje kolejne walki Kasjusz Życiński toczył w formule bokserskiej. Na FAME MMA 10 zawalczył z Marcinem Najmanem. Starcie to wywoływało wiele emocji jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem. Pojedynek rozpoczął się od ataku Najmana, jednak Życiński wszystkie uderzenia przyjął na gardę i zaczął przejmować inicjatywę. W pewnym momencie “El Testosteron” postanowił obalić przeciwnika, co było wbrew zasadom. Sędzia odjął punkt zawodnikowi, jednak po wznowieniu Najman kopnął rywala, co zakończyło się jego dyskwalifikacją i wygraną Don Kasjo.

W kolejnej walce Życiński zmierzył się w boksie z byłym zawodnikiem UFC i KSW, Normanem Parkiem. Walka potrwała pełen dystans i była niezwykle wyrównana. Finalnie jednak zwyciężył Irlandczyk. Podobnie przebiegała następna walka Don Kasjo z Marcinem Wrzoskiem. Jednak to starcie według sędziów wygrał Życiński. Co ciekawe, po pojedynku z Wrzoskiem, na tej samej gali Kasjusz zmierzył się z Boxdelem. Don Kasjo nie dał włodarzowi FAME MMA żadnych szans i zakończył galę z dwoma zwycięstwami na koncie. Swoją ostatnią dotychczasową walkę Kasjusz Życiński stoczył z Mateuszem Murańskim na premierowej gali Prime Show MMA. Po czterech trzyminutowych rundach sędziowie orzekli o zwycięstwie Don Kasjo.

Paweł “Popek” Mikołajuw

Popek swoją karierę w MMA rozpoczął w 2008 roku w Wielkiej Brytanii. Polak wygrał pierwsze dwie walki, natomiast w trzeciej przegrał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie. Do startów powrócił w 2016 roku na gali KSW 37. Zawalczył wtedy z Mariuszem Pudzianowskim, jednak przegrał już po 80 sekundach. Kolejną walkę stoczył na KSW 39, gdzie wygrał z Robertem Burneiką w niespełna minutę przez TKO. Po wygranej z “Hardkorowym Koksem” zanotował dwie przegrane z Tomaszem Oświecińskim oraz Eko Junem. Po tych porażkach dołączył do federacji FAME MMA, gdzie stoczył dwie walki. W debiucie w nowej organizacji wygrał ze Stiflerem, a w kolejnej walce zaliczył porażkę przez kontuzję z Normanem Parkiem.

Kamila “Zusje” Smogulecka

Zusje w MMA zadebiutowała FAME MMA 6 walką z Martą Linkiewicz. Smogulecka przegrała przez jednogłośną decyzję sędziów. W kolejnej walce wygrała z Dagmarą Szewczyk, a w trzecim starciu zanotowała porażkę z Kamilą Wybrańczyk. Swoją czwartą walkę stoczyła na gali Fame MMA 12. Wygrała wtedy z Martą “Martirenti” Rentel przez decyzję sędziowską. W swoim ostatnim dotychczasowym pojedynku zmierzyła się na zasadach boksu birmańskiego z Anielą “Lil Masti” Bogusz. Zusje przegrała tę walkę na punkty.

Monika Godlewska

Monika Godlewska stoczyła pierwszą w historii walkę kobiet, jeśli chodzi o gale freak-fightowe. Na FAME MMA 3, 30 marca 2019 roku, zmierzyła się z Martą Linkiewicz. Esmeralda przegrała już w pierwszej rundzie. Kolejny pojedynek odbyła siedem miesięcy później. Eweliną “Eweloną” Kubiak znaną z Warsaw Shore. Po raz kolejny poniosła porażkę w pierwszej rundzie.

Damian “Stifler” Zduńczyk

Stifler swoją pierwszą walkę stoczył na gali FAME MMA 7. W walce wieczoru zmierzył się z Popkiem. Damian Zduńczyk przegrał w pierwszej rundzie przez poddanie. Swoje następne starcie miał odbyć na premierowej gali Prime Show MMA z Adamem Soroko. Do walki jednak nie doszło. Drugą walkę w karierze Stifler stoczył z Bomardierem na Prime Show MMA 2. Polak przegrał to starcie już w pierwszej rundzie przez techniczny nokaut.

Adam Soroko

Adam Soroko po raz pierwszy zaprezentował się na gali The War 3 w walkach na gołe pięści. Doszedł tam do finału, jednak przegrał przez poddanie. W organizacji Prime Show MMA zadebiutował na drugiej edycji tej gali. Zmierzył się z Pawłem Tyburskim na zasadach kickboxingu. Soroko został zdominowany i przegrał w pierwszej rundzie.

Ewa Piątkowska

Ewa Piątkowska walką z Anną Andrzejewską zadebiutuje w MMA. 38-latka stoczyła jednak siedemnaście walk w boksie zawodowym, więc o jej doświadczenie nie należy się martwić.

Anna Andrzejewska

Anna Andrzejewska do tej pory zawalczyła dwukrotnie. W debiucie, w marcu 2021 roku na gali FAME MMA 9, zmierzyła się z Karoliną “Way of Blonde” Brzuszczyńską. Andrzejewska przegrała to starcie przez jednogłośną decyzję sędziów. W kolejnej walce wygrała z Kamilą Wybrańczyk.

Artur Sowiński

Artur Sowiński przez większość swojej kariery toczył walki w KSW. W 2015 roku został mistrzem tej organizacji w kategorii piórkowej. Po dwóch porażkach z rzędu w 2018 roku zdecydował się na przenosiny do dywizji lekkiej. Tam radził sobie ze zmiennym szczęściem. Jego trzy ostatnie pojedynki w KSW zakończyły się przegranymi. Swoją ostatnią wygraną w formule MMA zanotował we wrześniu zeszłego roku na gali EFM Show 2 z Antonem Kuivanenem.

Adam Okniński

Adam Okniński do tej pory stoczył w zawodowym MMA sześć walk. Cztery z nich wygrał i dwie przegrał. W swoim ostatnim starciu zmierzył się z Krzysztofem Pietraszkiem na gali Boxing Night 11, która odbyła się w 2015 roku. Okniński przegrał tę walkę już po niespełna minucie.

Konrad „Skolim” Skolimowski

Popularny wokalista disco polo do tej pory miał okazję zawalczyć tylko na jednej gali. Na Prime Show MMA 2 zmierzył się z lewicowym aktywistą Jasiem Kapelą. Mimo że było to jego pierwsze wejście do klatki, to w oczach bukmacherów był ogromnym faworytem. Już w pierwszej rundzie „Skolim” mógł skończyć Kapelę gilotyną, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. W drugiej odsłonie po kanonadzie uderzeń ze strony Skolimowskiego sędzia przerwał pojedynek, oszczędzając zdrowia Jasiowi Kapeli.

Emilian „Księciunio” Bayer

Emilian „Księciunio” Bayer walką z Konradem „Skolim” Skolimowskim zadebiutuje w MMA. 27-latek trenował wcześniej brazylijskie jiu-jitsu, a do 22 roku życia zawodowo uprawiał piłkę nożną, grając w Belgi, Anglii i Polsce.

Tomasz Olejnik

Tomek Olejnik nie ma łatwego życia w świecie sportów walki. Debiutował na FAME MMA 5, przegrywając z dużo lepszym Dawidem Malczyńskim już w pierwszej rundzie. Na siódmej odsłonie nie był w stanie przeciwstawić się Mariuszowi „Hejter” Słońskiemu, który poddał go w pierwszej rundzie, zakładając dźwignię na łokieć. Ostatnią walką Olejnika w oktagonie było starcie z Mikołajem Rdzankiem w formule K-1. Od początku Vandal ruszył na Olejnika z mocnymi ciosami, który przetrwał pierwszą minutę naporu. Po chwili po prawym sierpowym Vandala wylądował na deskach. Po pierwszym liczeniu Olejnik zgłosił gotowość do dalszej walki, ale kolejne dwa liczenia zakończyły pojedynek.

Paweł „Robalini” Śliwa

„Robalini” jeszcze nie zaznał smaku zwycięstwa. W klatce zadebiutował na Elite Fighters, przegrywając już po 12 sekundach z powodu kontuzji. Po ponad rocznej przerwie upomnieli się o niego właściciele Prime, ogłaszając go nowym zawodnikiem. W nowej federacji zadebiutował 1 października. Stoczył pojedynek z Michałem „Bagieta” Gorzelańczykiem, który pokonał Śliwę w drugiej rundzie, stosując duszenie zza pleców.

Aleksandr „Sasha” Muzheiko

Przyjaciel Kasjusza Życińskiego do tej pory walczył tylko raz na gali FAME MMA 11. Jego rywalem był doświadczony w świecie freak-fightów Krystian „Krycha” Wilczak. „Sasha” pokazał się z bardzo dobrej strony, jednak ostatecznie przegrał decyzją sędziów.

Adrian Cios

Cios swoją przygodę ze sportami walk rozpoczął w lutym 2021 roku. Na pierwszej gali organizowanej przez Marcina Najmana stoczył walkę w formule MMA z Tomaszem „Fit Dzik” Łomnickim. Nie był to jego udany debiut. „Fit Dzik” okazał się lepszy, a w dużej mierze przyczyniła się do tego 40-kilogramowa różnica wagi. Na drugiej odsłonie MMA-VIP niespodziewanie wygrał z faworyzowanym Mateuszem Kisielem, jednak jego ostatnie dwa pojedynki w Prime to dwie porażki z rzędu, kolejno z Dawidem Ambroziakiem i Michałem Cichym.

Michał „Bagietka” Gorzelańczyk

Dymogenny „Bagietka” znany z transmisji na YouTube i Twitch.TV na Prime MMA 4 stoczy swój trzeci pojedynek w amatorskiej karierze. Tym razem dostał najtrudniejszego rywala w postaci „Kamerzysty”. Wcześniej „Bagietka” mierzył się z Janem Pateckim i Patrykiem „Robalini” Śliwą – obu kończąc duszeniem zza pleców.

Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak

Były kumpel „Kruszwila” ma za sobą dwie walki na Prime Show MMA. Na inauguracyjnej gali w Atlas Arena w Łodzi szybko rozprawił się z Markiem Kruszelem. Walka trwała zaledwie 11 sekund. Kruszwil padł po pierwszym ciosie wyprowadzonym przez Kamerzystę i sędzia przerwał starcie. Na ostatnie gali doszło do nietypowej walki w budce telefonicznej. „Kamerzysta” silnymi ciosami łokciami zdemolował Jakuba Lasika.

Rafał Gawron

Były ochroniarz Murańskich walką z Piotrem Kałuskim zadebiutuje w MMA. 39-latek będzie wyraźnie odstaje wzrostem i wagą od swojego rywala.

Piotr Kałuski

Ochroniarz słynnego Oszusta z Tindera po raz pierwszy w klatce pojawił się na Prime Show MMA 2. Jego rywalem był doświadczony zawodnik z KSW, Marcin Wrzosek. Pomimo ogromnej różnicy wagi i wzrostu Wrzosek pokonał Kałuskiego w drugiej rundzie przez KO.

Jak otrzymać bonus Prime MMA Fortuna?

W celu uzyskania wszystkich bonusów u bukmachera na Prime MMA należy założyć konto w Fortunie i wpisać specjalny, kilkuznakowy kod Prime MMA – TYPERVIP. W ramach pakietu powitalnego Fortuny na galę Prime Show MMA realizowany jest pierwszy zakład bez ryzyka do 600 PLN, bonus bez depozytu 20 PLN i freebet o wartości 10 PLN.

Warunkiem skorzystania z ewentualnej wypłaty środków z zakładu bez ryzyka jest wykonanie 1-krotnego obrotu. Pozostałe promocje, w tym bonus bez depozytu oraz freebet nie podlegają żadnym warunkom obrotu. W przypadku wygranej całość można wypłacić na konto bankowe lub przeznaczyć na dalsze Prime MMA zakłady.

Prime MMA bukmacherFortuna – rejestracja
Kod promocyjny Prime MMATYPERVIP
Bonus Prime MMA w FortunieZakład bez ryzyka 600 PLN, bonus bez depozytu 20 PLN, freebet 10 PLN
Obrót bonusami na Prime MMA1-krotny (zakład bez ryzyka), brak obrotu (bonus bez depozytu, freebet, bonus od 2. wpłaty)
Prime MMA zakłady w aplikacjiAndroid, iOS

eFortuna Prime MMA – zakład bez ryzyka

Wszystkie firmy bukmacherskie celują w pozyskanie jak największej liczby klientów. Co przyciąga ich uwagę? Większość osób na pierwszy rzut oka patrzy na ofertę zakładów, a później na aplikację mobilną i bonusy na start. Najczęściej są to freebety, bonusy bez depozytu, bonusy od wpłaty oraz zakłady bez ryzyka. Fortuna oferuje wszystkie z tych wymienionych, ale najlepiej przy zakładach Prime MMA wypada ten ostatni. Jak w praktyce wygląda typowanie bez ryzyka?

Po rejestracji konta u bukmachera z zakładami na Prime MMA, a ma je tylko Fortuna, nasz pierwszy kupon podlega zabezpieczeniu na wypadek błędnej analizy. Przegrana w Fortuna Prime MMA nie niesie za sobą konsekwencji finansowych, a środki przeznaczone na Prime MMA zakłady zostają zwrócone na konto gracza. To daje opcję tworzenia dowolnego kuponu SOLO lub AKO w zależności od własnych przemyśleń. Fortuna nie nakłada żadnych warunków dotyczących kursu pojedynczego zakładu, kursu łącznego ani liczby zdarzeń.

Przeglądając opinie Fortuny, wielu typerów aprobuje tę formę promocji dla nowych graczy, gdyż sprawdza się ona idealnie do walk amatorów. Zakład bez ryzyka chroni przed dużą nieprzewidywalnością pojedynków. Praktycznie na każdej gali dochodzi do sporych niespodzianek, a murowani faworyci przegrywają nawet w pierwszych rundach. Dzięki ubezpieczonemu zakładowi na Prime MMA nie trzeba się martwić nawet o najgorszy scenariusz, ponieważ kwota zakładu wróci na nasze konto. Należy jednak pamiętać, że zakład bez ryzyka obejmuje tylko pierwszy kupon!

Kod Prime MMA na darmowe 20 PLN

W eFortuna Prime MMA najlepiej obstawiać pierwszy kupon bez ryzyka, ale osoby, które nie chcą wpłacać żadnych pieniędzy, mogą skorzystać z bonusu bez depozytu. To zdecydowanie najlepsza promocja na rynku zakładów bukmacherskich.

Dla Prime MMA Fortuna przygotowała darmowe środki w wysokości 20 zł. Można je dostać po rejestracji konta z kodem Prime MMA o treści TYPERVIP. Po założeniu konta wystarczy w ciągu 7 dni zaakceptować bonus, a następnie do 28 dni dokonać pełnej rejestracji. Jak to zrobić? Wystarczy przesłać skan dowodu osobistego, uzupełnić dane osobowe i ustalić limit na grę. Innym dostępnym sposobem jest skorzystanie z weryfikacji poprzez mojeID – bez konieczności przesyłania skanów dowodu osobistego.

Bonus bez depozytu zostanie dodany w formie punktów FKP. Postawiony i wygrany zakład za wspomniane punkty nie podlega żadnemu obrotowi! Pieniądze można od razu wypłacić na konto bankowe lub przeznaczyć na dalszą grę. Warto dodać, że nie trzeba angażować wszystkich 2800 punktów na jeden zakład za 20 zł. Można je rozdzielić na kilka mniejszych zakładów, co pozwala na dłuższą zabawę z zakładami na Prime Show MMA.

Na skorzystanie z promocji po akceptacji gracz ma czas do końca roku kalendarzowego. Co więcej, promocja 20 zł bez depozytu łączy się z całą ofertą powitalną Fortuny tj. zakład bez ryzyka, freebet, bonus od drugiej wpłaty.

Fortuna Prime MMA – zasady bonusu na start

Wszystkie promocje bukmacherskie podlegają określonym regułom. Najczęściej w regulaminie określone są warunki obrotu, minimalne kursy oraz czas na wykorzystanie bonusów. Benefity w eFortunie dla Prime MMA również nie są całkowicie zwolnione z żadnych zasad. Na szczęście właściciele jednej z największych firm bukmacherskich w Polsce zrobili wszystko, aby bonusy były łatwe do wypłacenia. Sprawdziliśmy wszystkie warunki w pozostałych serwisach i na ten moment Fortuna jest pod tym względem numerem jeden. Dla porównania Prime MMA Betclic nie posiada w ofercie, ale ma dostępne zakłady na Fame MMA. Bonus w Betclic na tę federację obejmuje zakład bez ryzyka do 200 zł, który wymaga 1-krotnego obrotu po minimalnym kursie 2.14. Poniżej opisujemy w kilku krokach, jak aktywować i wypłacić poszczególne bonusy Fortuna na Prime MMA:

Zakład bez ryzyka (Do 600 PLN)

 1. Zarejestruj konto w Fortunie z kodem promocyjnym Prime MMA o treści TYPERVIP,
 2. W zakładce „Moje bonusy” po zalogowaniu kliknij aktywuj bonus,
 3. Dokonaj pierwszej wpłaty, a następnie w ciągu 5 dni od rejestracji postaw dowolne Prime MMA zakłady,
 4. Jeśli Twój kupon okaże się trafiony, otrzymasz wygraną na konto depozytowe. W przypadku przegranej, bonus podlega tylko 1-krotnemu obrotowi.

Bonus bez depozytu (20 PLN)

 1. Załóż konto w Fortunie (kod Prime MMA to TYPERVIP),
 2. Zaakceptuj bonus w ciągu 7 dni w zakładce „Moje bonusy”,
 3. Dokończ pełną rejestrację do 28 dni,
 4. Postaw dowolne zakłady Prime MMA i wybierz na kuponie płatność punktami FKP,
 5. Wygraną możesz od razu wypłacić.

Freebet (10 PLN)

 1. Zarejestruj konto w eFortuna Prime MMA z kodem TYPERVIP,
 2. Wpłać swój 1. depozyt i zaakceptuj bonus,
 3. Zagraj freebetem dowolny zakład,
 4. Wygrana podlega natychmiastowej wypłacie bez konieczności obrotu.

Zakłady Prime MMA – pozostałe bonusy

Nasz specjalny kod promocyjny Prime MMA, który należy wpisać przy zakładaniu konta, gwarantuje atrakcyjną ofertę powitalną, dzięki której otrzymasz maksymalny bonus! Oprócz tego na start Fortuna dla fanów Prime Show MMA przygotowała inne ciekawe promocje:

 • Hit Dnia – podwyższony kurs na wybrane wydarzenia, w tym zwiększone kursy na Prime MMA,
 • Happy Hours – forma promocji, dzięki której obstawia się bez 12% podatku. Fortuna zmienia współczynnik z 0.88 na 1.14 (+14% do wygranych). Z tej opcji można skorzystać w ciągu tygodnia między 16:00 a 18:00, a w weekendy od 12:00 do 15:00 (zakłady przedmeczowe). Live podlega grze bez podatku 24/7,
 • Superoferta + – promocja podnosząca kurs na faworytów meczów lub walk. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy kurs,
 • Ekspert + – wytypuj zwycięzcę kilku spotkań zasugerowanych przez analityków Fortuny. Dla wygranych do podziału przekazywany jest bonus od 20 do 30 tysięcy złotych,
 • Poleć przyjaciela – za każdą osobę rejestrującą konto z Twojego re-flinka otrzymasz 20 zł bonusu. Rocznie można uzyskać nawet 400 zł w punktach FKP.

Prime MMA kod promocyjny

W ramach gali Prime MMA bukmacher Fortuna zaprezentował dedykowaną ofertę z kodem TYPERVIP. Podczas każdej kolejnej edycji mogą z niej korzystać wyłącznie osoby bez posiadanego konta. Co gwarantuje wpisanie kodu promocyjnego Prime MMA? Po pierwsze tylko z tym konkretnym kodem otrzymasz freebet za dokonanie pierwszego depozytu. Po drugie kod aktywuje zakład bez ryzyka do 600 zł na pierwsze zakłady Prime MMA. Przykładowo stawiasz kupon za 50 zł, a w przypadku przegranej cała suma wraca na konto depozytowe, a pieniądze może wypłacić na konto bankowe podane przy weryfikacji danych.

Wysokość wpłaconej kwoty zależy tylko od Ciebie. Im wyższa kwota pierwszego zakładu na Prime MMA, tym wyższe zabezpieczenie utraty środków. Maksymalnie można zainwestować 600 zł.

Trzecia promocja z Prime Show MMA kodem to bonus bez depozytu o wartości 20 zł. Przyznawany jest on w punktach FKP. Przy rejestracji uzyskasz 2800 punktów zupełnie za darmo, a jest to równowartość wspomnianych 20 złotych. Podczas tworzenia zakładów pod napisem „Do zapłaty” będziesz miał możliwość zaznaczenia opcji „Do zapłaty xxx punktów FKP”, gdzie xxx oznacza ilość punktów, którą możesz zmienić suwakiem w zależności, ile ich posiadasz.

Ostatnim bonusem za skorzystanie z kodu Prime MMA o treści TYPERVIP przy rejestracji konta jest powiększenie wygranej na kuponach AKO. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym większa wygrana.

Gdzie wpisać Prime MMA kod?

W celu skorzystania z oferty promocyjnej na Prime Show MMA w Fortunie należy w konkretnym miejscu, a konkretniej na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego wpisać Prime MMA kod, który brzmi „TYPERVIP”. Istnieje jednak opcja, dzięki której kod zostanie wyświetlony automatycznie i nie musicie się martwić o jakąkolwiek pomyłkę. Jeśli zarejestrujecie konto z -> tego linka <- nie jest wymagane ręczne wpisywaniu kodu Prime MMA, ponieważ pojawi się on automatycznie.

Należy mieć na uwadze, że jeśli nie zdecydujesz się na wpisanie Prime MMA kodu promocyjnego, to utracisz szansę postawienia pierwszego zakładu bez ryzyka oraz otrzymania zupełnie darmowych środków na zakłady Prime MMA o wartości 20 zł.

Prime MMA Fortuna – rejestracja konta

Wiesz już, gdzie obstawiać Prime MMA i jak wygląda oferta powitalna dla nowych graczy. Przejdźmy teraz do najważniejszej kwestii, czyli rejestracji konta. Bez niej nie zostaną Ci przyznane żadne bonusy. W Fortunie zakładanie konta tymczasowego jest szybkie i intuicyjne. Jak to wygląda krok po kroku?

 1. Wejdź na jeden z banerów reklamowych na tej stronie lub kliknij -> zarejestruj konto w Fortunie <-,
 2. Na pierwszej stronie wpisz podstawowe dane: login, hasło (zadbaj o to, aby było trudne do odgadnięcia), kod PIN, adres e-mail, Imię i Nazwisko, telefon komórkowy oraz PESEL,
 3. Określ źródło wpłacanych środków,
 4. Podaj kod promocyjny Prime MMA – TYPERVIP,
 5. Potwierdź pełnoletność i regulamin oficjalnego bukmachera Prime MMA,
 6. Zaznacz zgody marketingowe (e-mail, SMS) i kliknij „Zarejestruj”.

Po wykonaniu wszystkich powyższych czynności aktywujesz konto tymczasowe z limitem kwoty zakładów do 5000 zł oraz brakiem opcji wypłaty wygranych na konto bankowe. W ciągu 28 dni musisz dokończyć rejestrację poprzez wysłanie skanu dokumentu tożsamości (paszport lub dowód osobisty) i podać numer rachunku bankowego.

Prime Show MMA bukmacher z aplikacją mobilną

W Fortuna Prime MMA można tworzyć zakłady na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej, która plasuje się w czołówce rankingu aplikacji bukmacherskich. Jak pokazują statystyki, to właśnie ta druga opcja coraz częściej zyskuje uznanie wśród graczy. Powodem jest dostęp do oferty bukmachera w dowolnym momencie i dowolnym miejscu. Wystarczy mieć dostęp do Internetu, a nie oszukujmy się, praktycznie każdy posiada w pakiecie telefonicznym minimum kilka gigabajtów transferu. Poza tym sporty walki są tak dynamiczne, że niezbędna jest szybka reakcja na wydarzenia w klatce lub ringu. Dzięki aplikacji mobilnej Fortuny jest to jak najbardziej możliwe.

W apce klient może zarejestrować konto, przeglądać ofertę na Prime MMA zakłady, doładowywać konto za pomocą wielu metod płatności, obstawiać walki oraz wypłacać wygrane. Dodatkowo aplikacja dysponuje powiadomieniami PUSH, które informują o wygranych i bonusach, możliwością zawarcia zakładu przez dłuższe przytrzymanie palca na kursie, dostępem do biura obsługi klienta, funkcją cash out, skanerem kuponów, bezpiecznymi i błyskawicznymi metodami płatności oraz transmisjami na żywo.

Jak dokonać depozytu na zakłady Prime MMA?

Na stronie bukmachera Fortuna Prime MMA zakłady znajdują się w konkretnej kategorii, a najczęściej powinno się ich szukać pod „MMA” oraz „Popularne”. Po ogłoszeniu pełnej karty walk oficjalny Prime MMA bukmacher, czyli w tym przypadku Fortuna udostępnia kursy na zwycięzców, liczbę rund, sposób wygranej itp. Wszystkie selekcje można obstawiać, inwestując własne lub darmowe środki, które zgarniemy po rejestracji konta Prime MMA w eFortunie z kodem TYPERVIP. Pierwsza wpłata na minimalną kwotę 2 zł odblokowuje zakład bez ryzyka oraz freebet o wartości 10 PLN. Dostępne metody płatności w Fortunie to:

 • Blik,
 • Karty VISA/Mastercard,
 • Apple Pay,
 • PayU,
 • Tpay,
 • Depozyt w punkcie stacjonarnym.

Minimalna kwota wpłaty wynosi 1 zł, a maksymalna 100 000 zł.

Prime MMA gdzie obstawiać bez podatku?

Wszystkie legalne serwisy bukmacherskie w naszym kraju posiadające aktualną licencję Ministerstwa Finansów muszą odprowadzać podatek. Wiąże się to z tym, że niekiedy nie możemy zarobić na zakładach Prime MMA tyle, ile byśmy chcieli. Na szczęście Fortuna daje opcję gry bez podatku po spełnieniu określonych wymogów.

Oferta przedmeczowa Happy Hours w Fortunie to inaczej gra bez podatku pod inną nazwą. Dodatkowe 14% do wygranych uzyskasz w ciągu tygodnia w godzinach 16:00 – 18:00 i w weekendy od 12:00 do 15:00 (oferta przedmeczowa). Zakłady na żywo bez podatku możemy obstawiać całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Do promocji nie trzeba się specjalnie zapisywać, a wygrane automatycznie są powiększane.

Masz już zatem odpowiedź na pytanie „Prime MMA gdzie obstawiać bez podatku”, a teraz sprawdź wymogi, jakie musisz spełnić, aby cieszyć się z większych wygranych na swoich kuponach:

 • Minimalna liczba zdarzeń: 3,
 • Minimalna stawka kuponu: 2 zł,
 • Minimalny kurs każdego zdarzenia: 1.30,
 • Rodzaj kuponu: AKO,
 • Oferta: przedmeczowa oraz live.

Gdzie obstawiać Prime MMA?

To, gdzie obstawiać Prime MMA, okazało się przed pierwszą edycją gali, która odbyła się w lutym 2022 roku. Federacja, której twarzą jest Don Kasjo, ogłosiła współprace z konkretnym legalnym serwisem. Prime MMA bukmacher to Fortuna i to jedyny podmiot w Polsce, gdzie można obstawiać Prime MMA zakłady.

Skoro wiesz już, że galę Prime Show MMA bukmacher Fortuna ma w swojej ofercie, warto przejść do kolejnego ważnego pytania, czyli „Prime MMA gdzie obstawiać i znaleźć zakłady na stronie lub aplikacji mobilnej”.

Nic w tym skomplikowanego nie ma, jednak wiemy, że nie wszyscy czytelnicy naszego portalu bukmacherskiego mają pojęcie o zakładach Prime MMA. W związku z tym poniżej przedstawiamy w kilku krokach, gdzie obstawiać Prime MMA na oficjalnej stronie:

 • Jeśli gala Prime MMA odbywa się w najbliższym czasie, to ofertę na zakłady ujrzysz w kategorii „Polecamy”,
 • W innym wypadku znajdź zakładkę „MMA” w ogólnym spisie dyscyplin i wejdź w „Prime MMA”,
 • Na ekranie pojawi się spis zakładów i kursów na poszczególne pojedynki,
 • Kiedy cała karta walk nie jest jeszcze ogłoszona, możemy typować wyłącznie zwycięzców, jednak im bliżej gali, w tym różnorodność zakładów na Prime MMA rośnie,
 • Klikając na kursy, dodajemy konkretne typy do kuponu SOLO lub AKO,
 • Na koniec ustal stawkę kuponu i kliknij „Zagraj”.

W aplikacji mobilnej proces ten przebiega niemal tak samo. Jedyną różnicą jest wyszukanie Fortuna Prime MMA zakładów. Znajdują się one w zakładce „Sport” i kategorii „MMA”.

Niezależnie od tego, czy wiesz już, gdzie obstawiać Prime MMA, należy pamiętać, że typy na tego typu wydarzenia poprzedzone muszą być szczegółową analizą. Sugerowanie się sympatią czy sylwetką danego zawodnika nie jest najlepszym pomysłem, jeśli chodzi o typowanie sportów walki.

Zakłady na Prime MMA

Jakie zakłady na Prime MMA będą możliwe, pozostawało jedynie kwestią domysłów przed pierwszą edycją gali, która odbyła się 19 lutego 2022 roku. Można jednak było się spodziewać, że eFortuna Prime MMA będzie dążyć do wdrożenia oferty podobnej do tej na High League oraz Fame MMA. Obecnie wiemy już, że Prime MMA bukmacher wykorzystuje w pełni swój potencjał na gale freak-fightowe. W ofercie mamy dostęp do takich zakładów na Prime MMA jak:

 • Wygrana danego zawodnika,
 • Pojedynek zakończy się przed czasem,
 • O wyniku walki zadecydują punkty,
 • Sposób wygranej (KO, TKO),
 • Walka zakończy się w pierwszej, drugiej lub trzeciej rundzie,
 • Dokładna liczba rund.

Zakłady na Prime MMA z pewnością są bardzo rozbudowane, jeśli chodzi o nieco mniej popularne selekcje. Chodzi o zakończenie walki w pierwszych 30 sekundach oraz bardziej spersonalizowanych pod konkretnego zawodnika zakładach.

Betclic Prime MMA

W zakładach bukmacherskich Betclic Prime MMA nie widnieje w ofercie ani przedmeczowej, ani na żywo. Jaki jest tego powód? Z pewnością podpisana umowa Fortuny z Prime MMA, która daje temu podmiotowi wyłączność organizowania zakładów. Jeśli kiedyś Prime MMA Betclic będzie chciał sponsorować, z pewnością najpierw Fortuna będzie musiała zrezygnować ze współpracy. Na ten moment jednak nic nie wskazuje na taki obrót spraw. Co w zamian można obstawiać w Betclic?

Oferta zakładów jest bardzo szeroka i obejmuje zwycięzcę walki, zakończenie walki w konkretnej rundzie, liczbę rund oraz jak zakończy się pojedynek.

Dużym atutem oficjalnego bukmachera Fame MMA są podwyższone kursy na najważniejsze wydarzenia sportowe, świetnie działająca aplikacja mobilna oraz promocja „Multi+” zwiększająca wygrane na kuponach akumulowanych. Ponadto kod promocyjny Betclic gwarantuje bonus dla nowych graczy w formie zakładu bez ryzyka do 200 zł.

Prime MMA Betclic

Czy można obstawiać Prime MMA na Betclic? Jest to bardzo trafne pytanie ze względu na fakt, jak popularnym bukmacherem jest Betclic. Oczywiście wiadomo, że u tego bukmachera możemy obstawiać rozmaite sporty walki, jak również aktywności zespołowe, natomiast nie jest to niestety gala dla freak fighterów, czyli Prime Show MMA.

Jeśli kiedyś Prime MMA Betclic dołączy do swojej oferty, z pewnością będziemy świadkami dużej zmiany, która odbije się szerokim echem wśród graczy. Jak na razie Fortuna Prime MMA traktuje priorytetowo i nic nie wskazuje na to, aby firma chciała kończyć współpracę, a wręcz przeciwnie. Z drugiej strony należy pamiętać, że nic w tej branży nie trwa wiecznie i w przyszłości pod frazą Prime MMA gdzie obstawiać może pojawić się Betclic.

Zawsze przy zmianach sponsorów przekształceniu ulegają przede wszystkim bonusy i kody promocyjne. W tej chwili na Prime MMA Fortuna obowiązuje kod TYPERVIP oferujący bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka oraz freebet.

Prime MMA STS

Jak wiadomo, legalny bukmacher STS od wielu lat może pochwalić się atrakcyjną ofertą dla typerów. Z tego też względu wielu z nich pragnie postawić na gale freak fightowe właśnie u niego. Wiadomo, że w STS mamy możliwość obstawiania takich sportowych tych dyscyplin, jak chociażby:

 • Wyścigi psów,
 • Koszykówka,
 • Tenis,
 • Wyścigi konne.

Warto jednak wiedzieć, że karciane rozgrywki również mogą zostać przez was obstawiane. STS zakłady bukmacherskie gwarantują wam możliwość typowania wojny, pokera, czy też Bakarata. Czy Prime MMA STS jest możliwe? Czy u tego bukmachera można obstawiać swoich faworytów gali Prime? Niestety, na ten moment nie istnieje możliwość typowania tego freak fightowego wydarzenia u bukmachera STS.


Wszystkie zakłady na Prime MMA obstawisz wyłącznie w Fortunie.
Tak, nowozarejestrowani gracze mogą liczyć na zakład bez ryzyka do 600 zł, bonus bez depozytu o wartości 20 zł oraz freebet 10 zł.
Kod Prime MMA to TYPERVIP. Wpisz go w formularzu rejestracyjnym na pierwszej stronie.
Gracze do wyboru mają zakłady na zwycięstwo, rodzaj wygranej, liczbę rund, czas, w którym zawodnik pokona rywala, zakłady specjalne itd.
Nie, wyłączność na organizowanie zakładów Prime MMA ma Fortuna.
Nie, ale za to można tam obstawiać inne sporty walki, w tym zakłady Fame MMA.
Prime MMA obstawisz tylko w Fortunie.