Przed nami czwarta edycja gali Prime Show MMA, która odbędzie się w Netto Arenie w Szczecinie. Gdzie obejrzeć transmisję Prime Show MMA 4? Jak oglądać Prime Show MMA 4 na żywo za darmo?

Prime Show MMA 4 Transmisja za darmo - pierwsze dwie walki

Standardowo, aby obejrzeć wszystkie walki na gali Prime Show MMA 4, trzeba kupić pakiet PPV na oficjalnej stronie federacji. Zalążek tego, co będzie się działo w dalszej części, będzie można oglądać za darmo od godziny 19:00. Na początek czeka nas studio i ceremonia otwarcia wydarzenia. Następnie widzowie kanału Prime Show MMA zobaczą za darmo transmisję pierwszej walki.

Sprawdź: Co wiadomo o Prime Show MMA 4

Transmisja Prime Show MMA 4 - Gdzie obejrzeć?

Cała gala Prime Show MMA 4 będzie dostępna w systemie PPV. Aby oglądać transmisję PPV Prime Show MMA 4 na żywo, należy wejść na stronę primemma.tv, zarejestrować konto i wykupić jednorazowy abonament. Cena za dostęp to 34,99 zł. Najłatwiej opłacić dostęp do transmisji Prime Show MMA 4 za pomocą Blika lub szybkiego przelewu. Transmisja Prime Show MMA 4 udostępniana jest w jakości Full HD. Po gali zalogowani użytkownicy uzyskają dostęp do VOD przez 24 godziny po wydarzeniu. Warto również wspomnieć, że do odtwarzania materiałów wymagane jest stałe połączenie z internetem o przepustowości 10Mbps+.

Transmisja Prime Show MMA 4 jest dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem Android 9+ lub iOS 13+ oraz na komputerach stacjonarnych bądź laptopach. Stream online z Prime Show MMA 4 można uruchomić na przeglądarkach Safari oraz najnowszej wersji Chrome.

Zobacz także: Prime Show MMA Karta Walk