Prime Show MMA 4 odbędzie się już 26 listopada. Gospodarzem tego wydarzenia będzie Netto Arena w Szczecinie. Ile trzeba zapłacić za transmisję Prime Show MMA 4? Gdzie oglądać Prime Show MMA 4?

Prime Show MMA 4 pay-per-view

Wszystkie gale organizowane przez federację Prime Show MMA są transmitowane w systemie pay-per-view. Organizacja, aby zachęcić do kupna transmisja z całego wydarzenia, udostępnia za darmo pierwszą walkę. Z tej formy promocji korzystają także inne federacje. W przypadku Prime Show MMA 4 zobaczymy starcie Aleksandra „Sashy” Muzheiko z Adrianem Ciosem.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć Prime Show MMA 4 za darmo?

Prime Show MMA 4 transmisja - Cena i gdzie obejrzeć?

Całą galę Prime Show MMA 4 będzie można obejrzeć w systemie PPV. Aby oglądać transmisję Prime Show MMA 4 na żywo, należy wejść na stronę primemma.tv, zarejestrować konto i wykupić dostęp do transmisji. Do wyboru są dwie opcje zakupy. Pierwszy to Pakiet Basic. Jego cena wynosi 34,99 zł. Otrzymamy w nim dostęp do gali w jakości 720p oraz możliwość odtworzenia transmisji przez 24 godziny po wydarzeniu. Jeśli zdecydujemy się na Pakiet Premium to zapłacimy 39,99. Dzięki dodatkowym pięciu złotym dostaniemy transmisję w jakości 1080p, a także dostęp do transmisji przez 7 dni po wydarzeniu. Warto również wspomnieć, że do odtwarzania materiałów wymagane jest stałe połączenie z internetem o przepustowości 10Mbps+.

Transmisja Prime Show MMA 4 jest dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem Android 9+ lub iOS 13+ oraz na komputerach stacjonarnych bądź laptopach. Stream online z Prime Show MMA 4 można uruchomić na przeglądarkach Safari oraz najnowszej wersji Chrome.