Wyniki gali Move Federation, czyli kto wygrał mecze na listopadowej gali spod szyldu nowopowstałej federacji piłkarskiej w Polsce?

Move Federation wyniki meczów

Kto wygrał na Move Federation? To pytanie z pewnością zadają sobie fani tego niecodziennego wydarzenia. Odpowiedź poznaliśmy już w sobotę 19 listopada - właśnie na ten dzień zaplanowana została gala Move Federation, podczas której najciekawszym starciem był mecz Team Boxdel vs Team Gola.

Na pierwszej gali Move Federation na owalnym boisku w trakcie 20-minutowych spotkań zmierzyli się ze sobą również Team Natsu World vs Team X, Team Tromba vs Team WK oraz Team Crusher vs Team Bungee.

Move Federation wyniki

Wyniki Move Federa ciekawią kibiców, jeśli chodzi o wyniki meczów. Włodarze Move Federation z pewnością również zerkać będą na słupki sprzedażowe, jeśli chodzi o wyniki PPV Move Federation.

Pierwsze wydarzenie Move Federation cieszy się ogromnym zainteresowaniem i federacja sprzedała dziesiątki tysięcy dostępów do PPV. Nic nie wskazuje więc na to, aby nowa federacja i co ważne nie freak-fightowa, nie odniosła sporego sukcesu, a wyniki Move Federation miały okazać się niezadowalające.

Move Federation wyniki gali

Wyniki gali Move Federation poznaliśmy w sobotni wieczór. Właśnie na dzień 19 listopada zaplanowana została bowiem inauguracyjna gala. Osiem zespołów po sześć zawodników w każdym rozegrało cztery ustalone wcześniej ćwierćfinałowe mecze. Większość osób czekała, jaki będzie wynik pojedynku Team Boxdel vs Team Gola, gdyż mecz ten poniekąd miał zastąpić długo wyczekiwaną przez wielu walkę pomiędzy Michałem "Boxdel" Baronem i Wojciechem Golą. Faworytem kursów Fortuny (odbierz kod promocyjny Fortuna) był Team Boxdela, jednak Wojtek Gola miał w zespole zawodników, którzy mają sporo do czynienia z piłką nożną.

Bezpośrednio do półfinału, który odbędzie się na trzeciej gali Move Federation awansował Team Crusher, który uzyskał najwięcej punktów. Zwycięską drużyną mieszaną został Team Natsu World. W barażach o półfinał Team Boxdel pokonał Team Tromba. Na drugiej odsłonie nowej federacji poznamy kolejne dwie ekipy męskie, które awansują do Wielkiego Finału oraz kolejną drużynę mieszaną.

Nagrody indywidualne dla zawodników

  • Najlepszy strzelec: Piotr "Pietras" Dominik - Team Natsu World
  • Najlepszy zawodnik MVP: Daniel "Ostry" Ostaszewski - Team Boxdel
  • Najlepszy skrzydłowy: Jakub "BRO" Birecki - Team Tromba
  • Najlepszy bramkarz: Kuba Ulfik - Team Boxdel
  • Najszybciej strzelona bramka: Sebastian "Wiśnia" Wiśniewski - Team Natsu World
  • Najpiękniejsze zagranie: Jakub Nowaczkiewicz - Team Tromba