Team Tromba vs Team Boxdel to jedno ze spotkań, które odbędzie się na gali Move Federation. Kto wygrał ten mecz?

Team Tromba vs Team Boxdel Move Federation

Team Tromba vs Team Boxdel, czyli półfinałowy mecz na pierwszej edycji Move Federation. Ekipa Tromby w pierwszym meczu pokonała Team WK 5-1. Ten wynik okazał się jednak zbyt niski, aby od razu dostać się do finału. Team Crusher wygrał bowiem z Team Bungee aż 15-1. W walce o finał drużyna Mateusza Trąbki zmierzyła się z zespołem Boxdela. Drużyna najpopularniejszego włodarza w Polsce zgodnie z oczekiwaniami kibiców dostarczyła najwięcej emocji. W starciu ćwierćfinałowym z Teamem Gola zobaczyliśmy wiele spięć, a nawet czerwoną kartkę, jednak finalnie Team Boxdel wygrał 4-0.

Kto wygrał mecz Team Tromba vs Team Boxdel?

O tym, kto wygrał mecz Team Tromba vs Team Boxdel na Move Federation, przekonaliśmy się już w sobotę 19 listopada. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala Move Federation. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał spotkanie Team Tromba vs Team WK, mogliśmy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Fortuna (zobacz kod promocyjny Fortuna).

Wynik meczu Team Tromba vs Team Boxdel

Wynik meczu Team Tromba vs Team Boxdel z pewnością był istotny dla obu drużyn. To spotkanie zadecydowało o tym, kto zmierzy się z Team Crusher w finale. Wynik tego spotkania poznaliśmy już w sobotni wieczór.

Opis meczu Team Tromba vs Team Boxdel

Opis meczu Team Tromba vs Team Boxdel, czyli jak mógł wyglądać ten pojedynek? Ciężko było przewidzieć, jak może potoczyć się to spotkanie. Z pewnością wiele mogło zależeć od tego, jak zawodnicy wykorzystają do gry specyficzną arenę. Jak wiadomo, boisko podczas gali Move Federation było pozbawione linii końcowych. Zamiast nich zobaczyliśmy bandy i ściany, od których można było odbić piłkę.

I połowa

Mecz rozpoczyna Team Tromba. Czy ich taktyka się nie zmieni i będą próbować strzałów z dystansu? Ulfik dostał nagrodę za najlepszego bramkarza pierwszej edycji Move Federation, więc ciężko będzie go pokonać. Pierwszy strzał to właśnie próba przetestowania bramkarza Teamu Boxdel. Świetnie odbiera piłkę Mateusz Tromba i próbuje oddać strzał, ale świetnie blokuje go jeden z obrońców Teamu Boxdel. W trzeciej minucie mamy małą przerwę. Przy bandzie stoi Barys Ryskala, który narzeka na kontuzje kolana, ale po chwili sędzia wznawia grę. "Czajnik" z bliskiej odległości oddaje groźny strzał, ale fenomenalnie na bramce zachowuje się Patecki, broniąc strzał i dobitkę. W 6. minucie Ryskala dostaje fantastyczną piłkę na prawą nogę, ale trafia w poprzeczkę. Ulfik nadal niepokonany! Do końca pierwszej odsłony półfinałowego meczu niewiele się już działo, poza drobnymi faulami ze strony Teamu Boxdel. Do przerwy 0-0!

II połowa

Pierwszą połowę zaczęła ekipa dowodzona przez Boxdela. Bezpośredni strzał na bramkę Pateckiego oddaje "Czajnik". W drugiej minucie drugiej połowy mamy pierwszą bramkę! Pięknym strzałem pomiędzy obrońcami popisał się "Ostry", zaskakując Pateckiego. Daniel Staszewski idzie za ciosem, oddając kolejny strzał, ale tym razem zablokowany przez Ryskalę. W 15. minucie "BRO" podaje futbolówkę do Ryskaly, ta odbija się od bandy i trafiła pod nogi "Poczciwego Krzycha". Ten pokonuje Ulfika po raz pierwszy na tej gali. Team Tromba bierze czas, aby odetchnąć i zgromadzić siły na ostatnie minuty drugiej połowy. Po wznowieniu niemal natychmiast o timeout prosi Team Boxdel. Co za emocje, najpierw broni sam na sam Patecki, a sekundy później interwencją popisuje się Ulfik.

W 18. minucie "Justek" wykorzystuje bandę i strzela bramkę. Był to czysty fart, bo "Justek" celował zupełnie gdzie indziej, a wyszedł z tego fenomenalny strzał. Po golu obie ekipy wzmacniają skład wprowadzeniem Superbohaterów. Ostatnie półtorej minuty, drużyna Team Tromba musi rzucić wszystko na szalę. Patryk Jakubczyk próbuje strzału piętką, ale Ulfik broni dzisiaj wszystko. Na dwie sekundy przed końcem "Ostry" strzela na pustą bramkę, przypieczętowując wygraną Team Boxdel 3-1.

Team Boxdel pokonuje Team Tromba 3-1.