Team X vs Team Natsu to jedno z pierwszych spotkań, które odbędzie się na gali Move Federation. Kto wygrał ten mecz?

Team X vs Team Natsu Move Federation

Team X vs Team Natsu, czyli ćwierćfinałowy pojedynek na gali Move Federation. Ten mecz z pewnością był wyjątkowy. Team X oraz Team Natsu to jedyne zespoły, w których zobaczyliśmy również kobiety. Obie ekipy miały w swoich składach po trzy zawodniczki. W drużynie Natsu poza Natalią Kaczmarczyk mogliśmy oglądać Paulinę Hornik i Nikolę Nowak. W Teamie X oprócz Moniki Kociołek, która jest kapitanem drużyny, zagrały także Klaudia Sadownik oraz Patrycja Mołczanow.

Kto wygrał mecz Team X vs Team Natsu?

O tym, kto wygrał mecz Team X vs Team Natsu na Move Federation, przekonaliśmy się w sobotę 19 listopada. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala Move Federation. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał spotkanie Team X vs Team Natsu, mogliśmy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Fortuna (zobacz kod promocyjny Fortuna).

Wynik meczu Team X vs Team Natsu

Wynik meczu Team X vs Team Natsu z pewnością był istotny dla obu drużyn. Bukmacherzy faworyzowali zdecydowanie Team Natsu. Jednak wynik tego starcia nie był oczywisty. Poziom, jaki prezentują poszczególni zawodnicy, stał pod dużym znakiem zapytania. Zasady Move Federation sprawiają, że jedna akcja bramkowa może dać danej drużynie aż trzy punkty. Takie warunki gwarantowały duże emocje i nieprzewidywalność. Wynik tego spotkania poznaliśmy już w sobotni wieczór.

Opis meczu Team X vs Team Natsu

Opis meczu Team X vs Team Natsu, czyli jak mógł wyglądać ten pojedynek? Ciężko przewidywać, jak mogło potoczyć się to spotkanie. Z pewnością wiele mogło zależeć od tego, jak zawodnicy wykorzystają do gry arenę. Jak wiadomo, boisko podczas gali Move Federation było pozbawione linii końcowych. Zamiast nich zobaczyliśmy bandy i ściany, od których można było odbić piłkę. To mogło być kluczowe dla przebiegu każdego spotkania.

I połowa

Z przytupem zaczął Team Natsu World. 8. sekunda i mamy już 1-0 po uderzeniu "Wiśni". W 3 minucie Pietras przechodzi obrońców i potężnym strzałem z prawej nogi pokonuje bramkarza Teamu X. Po wznowieniu "Czaro" próbuje strzału z dystansu, ale strzał w środek bramki broni "Boski Oski". Pietras decyduje się na pierwszą przewrotkę na gali Move Federation, ale wykopuje piłkę poza boisko. Team Natsu World wydaje się za mocny. Po 6 minutach na tablicy wyników jest już 4-0, a Team X cały czas się broni. Nawet Nikola z Teamy Natsu World popisuje się piękną indywidualną akcją i oddaje niecelny strzał. Powoli widać zmęczenie po stronie Teamu X. Ich strategia to zagrania górą. W 10. minucie pierwszą bramkę w historii Move Federation zdobywa dziewczyna. Pięknym strzałem z pola karnego popisuje się Nikola Nowak.

II połowa

Na początku drugiej połowy Pietras odbiera piłkę, przechodzi "Czara" i notuje hat-tricka. Minutę później po asyście "Wiśni" Pietras podwyższa prowadzenie na 7-0. Team X bierze timeout, by porozmawiać o swoich błędach i zmienić taktykę na dalszą część meczu. Po wznowieniu "Szydlik" ciągnie koszulkę "Wiśni" i sędzia odgwizduje rzut wolny. Po wybiciu bramki Teamu X Natsu przypadkowo dotyka piłkę ręką. Pietras pokazuje, że jest jednym z najlepszych zawodników na gali Move, strzelając z daleka swoją piątą bramkę.

W 16. minucie honorową bramkę dla Teamu X zdobywa "Czaro". Oba zespoły korzystają z Superbohaterów, więc na dwie minuty robi nam się mecz 7 na 7. Pietras znowu próbuje przewrotki, jednak piłka odbija się od dwóch band i minimalnie mija bramkę. Zabawa trwa w najlepsze. Po zagraniu Superbohatera Pietras popisuje się strzałem z lewej nogi. Kilka sekund później podwyższa na 10-1 strzałem raboną. Pod koniec drugiej połowy Pietras lobuje bramkarza Teamu X i zdobywa dla swojej drużyny dwa punkty.

Team Natsu World pokonał Team X 12-1.