Team Crusher vs Team Bungee to jedno ze spotkań, które odbędzie się na gali Move Federation. Kto wygrał ten mecz?

Team Crusher vs Team Bungee Move Federation

Team Crusher vs Team Bungee, czyli ćwierćfinałowy mecz na gali Move Federation. To starcie z pewnością było wyjątkowe. Team Crusher oraz Team Bungee to zespoły, w których zobaczyliśmy prawdziwy miszmasz zawodników. Kacper Błoński - kapitan Teamu Crusher skompletował drużynę składającą się z Anzora Azhieva, znanego zawodnika i trenera w klubie WCA Fight Team, Piotra "Miejskiego Drwala" Szczurka, Adriana Polaka - zawodnika FAME MMA, Macieja Turskiego, komentatora sportów walk oraz Cezarego Gołębiewskiego - iluzjonisty z Mam Talent. W drużynie Bungee oprócz kapitana Patryka "Bandury" Bandurskiego mogliśmy oglądać Dawida "MrDzinold" Rzeźnika, Jakuba "Merghani" Rokickiego, Bartłomieja "Mork" Konczyka, Miłosza "Speedy" Marcinkowskiego oraz Dominika "Kaleson" Cybulskiego.

Kto wygrał mecz Team Crusher vs Team Bungee?

O tym, kto wygrał mecz Team Crusher vs Team Bungee na Move Federation, przekonaliśmy się już w sobotę 19 listopada. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala Move Federation. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał spotkanie Team Crusher vs Team Bungee, mogliśmy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Fortuna (zobacz kod promocyjny Fortuna).

Wynik meczu Team Crusher vs Team Bungee

Wynik meczu Team Crusher vs Team Bungee z pewnością był istotny dla obu drużyn. Bukmacherzy faworyzowali zdecydowanie Team Crusher. Jednak wynik tego starcia nie był tak oczywisty. Poziom, jaki prezentują poszczególni zawodnicy, stał pod dużym znakiem zapytania. Zasady Move Federation sprawiają, że jedna akcja bramkowa może dać danej drużynie aż trzy punkty. Takie warunki gwarantowały spore emocje i nieprzewidywalność. Wynik tego spotkania poznaliśmy już w sobotni wieczór.

Opis meczu Team Crusher vs Team Bungee

Opis meczu Team Crusher vs Team Bungee, czyli jak mógł wyglądać ten pojedynek? W meczach piłkarskich z udziałem celebrytów i w dodatku na nieco innych zasadach można spodziewać się wszystkiego, dlatego ciężko było stwierdzić, jak może przebiegać to starcie. Team Crusher był faworytem zarówno bukmacherów, jak i osób, które korzystają z wystawionych przez nich kursów. Warto podkreślić, że jeśli drużyna dowodzona przez Kacpra Błońskiego przegrałaby ten mecz, można było naprawdę sporo zarobić!

I połowa

Od początku Team Crusher zaczął dominować, a pierwsza bramka w historii Move Federation padła już w drugiej minucie. Autorem gola Kacper Błoński, który umiejętnie wykorzystał bandę. Po 3 minutach było już 2-0. W czwartej minucie po asyście Anzora Maciej Turski strzela w lewy dolny róg. Już po chwili Błoński znowu miał okazję sam na sam, ale jednak spudłował. Kolejna akcja to efektowna tiki taka Anzora i Polaka i bramka zawodnika i trenera MMA. W 8 minucie i 30 sekundzie pierwszy strzał na bramkę oddaje Team Bungee.

II połowa

Drugą odsłonę rozpoczął Team Crusher bezpośrednim strzałem na bramkę. Team Bungee sięga po Superbohatera (Gerard Boruń z zespołu Weszło). Niestety jego dwa celne strzały zostają obronione przez "Miejskiego Drwala". Teamowi Bungee nie udało się zdobyć bramki, grając w przewadze. Po dwóch minutach po strzale Anzora piłka wypada poza boisko. Team Crusher szybko wznawia akcję i kolejną bramkę Bandurze strzela Anzor. W 14 minucie Turski podaje do Błońskiego i mamy pierwszego hat-tricka w historii Move Federation. Po chwili Turski z dalszej odległości strzela 10. bramkę. Team Bungee wygląda na drużynę mocno zrezygnowaną. W 17. minucie meczu Team Bungee wyprowadza pierwszą akcję bez Superbohatera, jednak nadal na tablicy wyników widzimy gole tylko po stronie Teamu Crusher. Minutę później po przelobowaniu bramkarza i strzale głową bramkę zdobywa Turski. W 19. minucie Kaleson notuje pierwszą i jedyną bramkę dla Teamu Bungee. Asystuje mu w tym MrDzinold.

Team Crusher pokonuje Team Bungee 15-1.

Bramki:

1-0 Błoński (2 minuta)
2-0 Błoński (3 minuta)
3-0 Turski (4 minuta)
4-0 Anzor (6 minuta)
5-0. Turski (7 minuta)
6-0 Błoński (7 minuta)
7-0 Turski (9 minuta)
8-0 Anzor (13 minuta)
9-0 Błoński (14 minuta)
10-0 Turski (14 minuta)
11-0 Turski (15 minuta)
12-0 Turski (16 minuta)
13-0 Polak (17 minuta)
14-0 Turski (18 minuta)
14-1 Kaleson (19 minuta)
15-1 Superbohater, Marcin Burchardt (20 minuta)