Przed nami pierwsza piłkarska gala w Polsce. Move Federation to nowa federacja, której właścicielem jest jeden z właścicieli agencji marketingowej Spotlight. To pierwsze tego typu wydarzenie, dlatego wszyscy z niecierpliwością czekają, jak w nowej roli poradzą sobie topowi influencerzy, którzy do tej pory uczestniczyli głównie w walkach freak-fightowych. Kiedy ma miejsce gala Move Federation? Gdzie odbędzie się Move Federation? Ile kosztują bilety na Move Federation? Jacy zawodnicy wystąpią na Move Federation?

Sprawdź: Fight Empire Typy

Move Federation Data

Kiedy odbędzie się Move Federation to najczęstsze pytanie, jakie zadają fani interesujący się nową federacją. Pierwsza odsłona gali została zaplanowana na sobotę 19 listopada 2022 roku, dzień przed rozpoczęciem Mundialu w Katarze.

Move Federation Godzina

Kibice zmierzający na pierwszą edycję Move Federation będą mogli wchodzić na obiekt koło godziny 19:00. O której godzinie gala Move Federation rozpocznie się na dobre? Internetowi twórcy powinni usłyszeć pierwszy gwizdek sędziów o godz. 20:00.

Move Federation Miejsce

Poznaliśmy odpowiedź na pytanie, kiedy jest Move Federation. Teraz czas na kolejną dawkę informacji związaną z tym, gdzie jest Move Federation? Rok 2022 był bardzo obfity w różnego rodzaju eventy sportowe. Gale freak-fightowe odbywały się w największych polskich miastach. Ostatnie wydarzenie spod szyldu FAME MMA miało miejsce w Gliwicach. Jest to miasto, które często gości wydarzenia tego typu. Move Federation we współpracy z federacją FAME także postanowiło świętować debiut na hali widowiskowo sportowej - Arena Gliwice, mogącej pomieścić ponad 17 tys. widzów.

Move Federation Bilety

Bilety na Move Federation są w sprzedaży na stronie ebilet.pl. Mogą je kupić osoby pełnoletnie. Fani, którzy ukończyli 15. rok życia, a nie ukończyły 18-go roku życia, muszą oprócz ważnego biletu posiadać dokument potwierdzający wiek oraz pisemne zezwolenie opiekuna prawnego na samodzielne uczestnictwo w imprezie. Osoby poniżej 15-go roku życia mogą uczestniczyć w wydarzeniu na podstawie biletu tylko pod opieką osoby dorosłej, która także posiada wydrukowany lub elektroniczny bilet wstępu.

Sprawdź także: Transmisja Move Federation

Ceny biletów na Move Federation zależą od wyboru miejsca na Arenie Gliwice. Najtańsze bilety na górnych i dolnych kondygnacjach hali można kupić w cenie od 50 zł. Najdroższe Bilety Fast Track umożliwiające wejście na arenę 30 minut przed otwarciem bramek kosztują 80 zł.

Move Federation Zawodnicy

Czym byłaby jakakolwiek gala bez zawodników i gwiazd polskiego internetu. Kto weźmie udział w Move Federation? Zestawienia poszczególnych drużyn, które można obstawiać w Fortunie (zobacz kod promocyjny Fortuna) wypadają naprawdę imponująco. Dawno na jednej gali nie występowało tak wiele popularnych twórców internetowych. Zawodnicy Move Federation podzieleni są na osiem zespołów po sześć w każdym zespole. Każda drużyna ma swojego kapitana, który wcześniej ustalał skład. W pierwszej edycji zobaczymy starcie Teamu Boxdel z Teamem Gola. W składzie pierwszego włodarza FAME mamy takie nazwiska jak: Sebastian "Czajnik" Czajewski, Krzysztof "Justek" Justyński, Daniel Ostry Staszewski, Maciej "Zwykły Kibic" Szymczak i Jakub Ulfik. Drugi "potężny" włodarz FAME'U przygarnął do siebie Pawła "Tybori" Tyburskiego, Jakuba "PKP Football" Żaka, Adriana "Medusa" Salamona, Jakuba "Kubańczyka" Flasa oraz Rafała Pasternaka.

W drugim meczu Team Natsu World zmierzy się z Team X. Jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce zagra na pomocy, a w walce o zwycięstwo pomagać jej będą: Sebastian "Wiśnia" Wiśniewski, Paulina Hornik, Nikola Nowak, Piotr Pietras i Oskar "Boski Oski" Dąbrowski. Monika Kociołek grająca na obronie utworzyła silny zespół złożony z Klaudii Sadownik, Jakuba "Tutu" Hrapkowicza, Bartłomieja Szydlika, Patrycji Mołczanow oraz Cezarego "Czaro" Nykiela.

Sprawdź pozostałych zawodników i drużyny Move Federation