Przed nami pierwsza gala Move Federation, która odbędzie się w Arenie Gliwice. Zupełnie nowe zasady, znani twórcy internetowi i mnóstwo emocji. To wszystko zobaczysz podczas transmisji Move Federation dostępnej w systemie PPV. Gdzie obejrzeć transmisję Move Federation? Jak oglądać Move Federation transmisję na żywo?

Move Federation Transmisja  za darmo - 1. połowa

Standardowo, aby obejrzeć wszystkie mecze Move Federation, trzeba kupić pakiet PPV na oficjalnej stronie federacji. Zalążek, tego, co będzie się działo w dalszej części, będzie można oglądać za darmo od godz. 19:30. Na początek czeka nas studio i ceremonia otwarcia wydarzenia. Następnie widzowie kanału FAME MMA zobaczą za darmo transmisję pierwszej połowy meczu pomiędzy Team Crusher vs Team Bungee.

Sprawdź: Wyniki gali Move Federation

Transmisja Move Federation - Gdzie obejrzeć?

Cała gala Move Federation jest dostępna w systemie PPV. Aby oglądać transmisję Move Federation na żywo, należy wejść na stronę move-federation.tv, zarejestrować konto i wykupić jednorazowy abonament. Cena za dostęp to 33,33 zł. Najłatwiej opłacić dostęp do transmisji Move Federation za pomocą Blika lub szybkiego przelewu. Transmisja Move Federation udostępniana jest w jakości Full HD. Po gali zalogowani użytkownicy uzyskają dostęp do VOD z wydarzenia na okres 7 dni.

Transmisja Move Federation jest dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem Android lub iOS oraz na komputerach stacjonarnych bądź laptopach. Stream online z Move Federation można uruchomić na przeglądarkach Chrome oraz Safari.

Sprawdź co wiadomo o gali Move Federation.