Pierwsza piłkarska gala Move Federation zagości w Arenie Gliwice w sobotę 19 listopada. Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla fanów imponujące zestawienia zawodników Move Federation, którzy podzieleni zostali na osiem zespołów po sześć osób w każdym. Podczas pierwszej edycji Move zobaczymy cztery starcia ćwierćfinałowe rozgrywane na owalnym boisku. Najciekawiej zapowiada się mecz Team Boxdel vs Team Gola. O dobry rezultat rywalizować będzie także Team Natsu World i Team X, Team Tromba i Team WK oraz ostatnia para Team Crusher i Team Bungee. O której godzinie zaczyna się gala Move Federation? Kiedy początek Move Federation?

Move Federation godzina

Studio Move Federation rozpocznie się dokładnie o godzinie 19:30. Możemy się spodziewać ciekawych gości ze świata sportu, którzy zainteresowani nowym wydarzeniem będą odpowiadać na pytania prowadzącego. Początek Move Federation ustalony jest natomiast na godz. 20:00.

Move Federation o której pierwszy mecz?

Po ceremonii rozpoczęcia gali Move Federation przewidzianej na godzinę 20:00 czeka nas pierwszy mecz. Najpierw zmierzą się ze sobą znani włodarze FAME MMA, czyli Michał "Boxdel" Baron oraz Wojciech Gola. Do ich pojedynku miało dojść na jednej z gal w tym roku, ale ostatecznie panowie będą rywalizować o to, kto zdobędzie najwięcej bramek i przejdzie do kolejnego etapu.

Sprawdź: Transmisja Move Federation

Następnie na boisko wybiegnie zespół stworzony przez Natalię "Natsu" Karczmarczyk. Po drugiej stronie zobaczymy Monikę Kociołek i jej sześcioosobową ekipę. Do Teamu Natsu World dołączyli Sebastian "Wiśnia" Wiśniewski, Paulina Hornik, Nikola Nowak, Piotr Pietras oraz Oskar "Boski Oski" Dąbrowski. "Mona" uzupełniła 6-osobowy skład takimi nazwiskami jak: Klaudia Sawodnik, Jakub "tutu" Hrapkowicz, Bartłomiej Szydlik, Patrycja Mołczanow i Cezary "Czaro" Nykiel.

W trzecim 20-minutowym starciu, które można obstawiać u bukmachera Fortuna (zobacz kod promocyjny Fortuna) zobaczymy naprzeciwko siebie Team Tromba i Team WK. Były członek Ekipy jest sporym faworytem do wygrania tego spotkania. Większość jego składu miała wcześniej styczność z piłką nożną. Tego samego nie można powiedzieć o "Owcy" i spółce, którzy przez ostatnie lata skupiali się głównie na wyciskaniu ciężarów.

Ostatni mecz na Move Federation powinien zainteresować widownię Twitch.TV. Popularny ostatnio Team Bungee, w tym MrDzinold i Bandura, którzy wygrali swoje pojedynki na gali FAME MMA 16 będzie się starać wpakować jak najwięcej bramek stojącemu na bramce Jakubowi "Patecinho" Pateckiemu.

Sprawdź: Co już wiadomo o Move Federation?