Po półtorarocznej przerwie MMA-VIP już bez Marcina Najmana w roli ambasadora i zawodnika wraca z kolejną odsłoną gali. Do tej pory odbyły się cztery wydarzenia. Najgłośniej zapamiętano to ostatnie i związane z nim kontrowersje. Organizacja chce jednak zacząć z czystą kartą i dać rozrywkę wszystkim fanom prawdziwych freak-fightów! Jak wygląda karta walk MMA VIP 5? Kto walczy na MMA VIP 5? Co już wiadomo o gali MMA VIP 5?

Data galiPaździernik 2023 (dokłada data wkrótce)
Miejsce gali?
Transmisja galiPPV

Kiedy MMA VIP 5?

Pierwotnie gala miała się odbyć w sobotę 9 września 2023 roku, jednak dzień przed galą na oficjalnym Instagramie federacji pojawiła się informacja o przełożeniu wydarzenia na październik.

MMA VIP 5 karta walk

Na dotychczasowych galach pojawiło się wiele ciekawych postaci, które wzbudziły spore emocje, ale również kontrowersje. MMA VIP było świadkiem pierwszej walki kobiety z mężczyzną, koncertu Don Vasyla i Krzysztofa Rutkowskiego oraz pojawienia się byłego gangstera Andrzeja "Słowika" Zielińskiego, który w dużej mierze przyczynił się do głośnej afery z Krzysztofem Stanowskim w roli głównej, który postulował u samego burmistrza w sprawie odwołania czwartej edycji.

Pełna karta walk MMA VIP 5 w 90% została ujawniona podczas dwóch konferencji poprzedzających galę. Na swoich rywali wciąż czekają Agnieszka Tarasiuk-Wilczewska oraz Sonic Valerianov.

Karta główna

 • Krzysztof "Bodychrist" Ciesielski vs Andrzej "Żurom" Żuromski
 • Mirosław "Misiek z Nadarzyna" Dąbrowski vs Szymon "Komandos" Kaźmierczak
 • Grzegorz "Gusiek" Białas vs Maksymilian "Daju" Kadłub
 • Michał "Miami" Jankowski vs Michał Wołczyk
 • Szymon "Taxizłotówa" Wrzesień vs Krystian "Świstak" Bajor
 • Agnieszka "Arwii" Tarasiuk-Wilczewska vs TBA
 • Łukasz "Sensei" Guzik vs Damian Kiwior
 • Michał "Karlito-Bandito" Chmielarz vs Jan "Little Johny" Kempisty
 • Ryszard "Szczena" Dąbrowski vs Mateusz "Kuraqq" Kurzątkowski
 • Patryk "Irion" Pieńczykowski vs Patryk "Sadek" Sadowski
 • Wojciech "Kazik Klimat Kartel" Ochnicki vs Marek Molak
 • Sonic Valerianov vs TBA

Kto na MMA VIP 5?

Także to, kto zawalczy na MMA VIP 5, jest już prawie całkowicie jasne. W klatce zobaczymy zarówno zawodników znanych z poprzednich gal, jak i nowe gwiazdy MMA VIP.

Walki MMA VIP 5

Walki MMA VIP 5 z pewnością będą niezwykle emocjonujące i pełne dramaturgii. Nie ulega wątpliwości, że w większości z nich nie będzie zbyt wiele szeroko pojętego sportu. Emocje i konflikty między zawodnikami rekompensują jednak te braki i są właśnie tym, co kochają kibice śledzący gale typu freak fight.

Zawodnicy MMA VIP 5

Zawodnicy MMA VIP 5, czyli kto zawalczy na piątej gali? Jak na razie znamy 22. nazwiska, a do kompletu brakuje już tylko dwóch. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać - im bliżej gali, tym więcej konkretów poznamy, jeśli chodzi o to, kto zawalczy na MMA VIP 5.


Kto walczy na MMA VIP 5?
Na gali walczy m.in. Bodychrist, Żurom, Damian Kiwior i Michał Jankowski.
Ile jest walk na MMA VIP 5?
Na gali zobaczymy 12 pojedynków.