Gala MMA VIP 5 będzie piątym wydarzeniem organizowanym przez Marcina Najmana i spółkę. Co wiadomo już o tej gali?

Data gali2022 rok
Miejsce gali?
Transmisja galiPPV
Gwiazda gali?

Kiedy MMA VIP 5?

Kiedy MMA VIP 5? Jak na razie termin gali MMA VIP 5 nie jest znany. Wszystko wskazuje na to, że będą to okolice czerwca lub lipca 2022 roku.

Gdzie MMA VIP 5?

Również to, gdzie MMA VIP 5 się odbędzie, nie jest jak na razie powszechną informacją. Biorąc pod uwagę fakt, jakie organizacja miała problemy z lokalizacją gali MMA VIP 4, z pewnością tym razem Najman i spółka postarają się, żeby MMA VIP 5 odbyło się bez takich turbulencji, jak miało to miejsce w przypadku poprzedniego wydarzenia.

Zobacz także – ile zarabia Marcin Najman?

MMA VIP 5 PPV, transmisja MMA VIP 5

O ile termin i lokalizacja MMA VIP 5 nie jest znana, pewne jest, że legalna transmisja MMA VIP 5 odbędzie się w systemie PPV. PPV na MMA VIP 5 będzie kosztowało około 30 złotych.

MMA VIP 5 bilety

To, czy MMA VIP 5 bilety będą w sprzedaży i ile będą kosztować, dowiemy się bliżej samej gali. Jak na razie nie ma na ten temat szerszych informacji.

MMA VIP 5 konferencja

Konferencja MMA VIP 5 dla wielu z pewnością będzie równie ciekawa, co sama gala, a może nawet bardziej. Konferencje przed walkami typu freak fight są pełne dymów i szeroko pojętych kontrowersji, więc jeśli ktoś lubi tego typu klimaty, z pewnością konferencja MMA VIP 5 go nie rozczaruje.

MMA VIP 5 ważenie

Ważenie MMA VIP 5 odbędzie się dzień przed galą. Wówczas przekonamy się, czy wszyscy zawodnicy zmieścili się w limitach swoich kategorii wagowych.

MMA VIP 5 komentatorzy

Kto skomentuje galę MMA VIP 5? Na ten temat również jak na razie nie ma konkretnych informacji. Czekamy!

Kto na MMA VIP 5?

Także to, kto zawalczy na MMA VIP 5, jak na razie nie jest jasne. Z pewnością w klatce zobaczymy zarówno zawodników znanych z poprzednich gal, jak i nowe gwiazdy MMA VIP. Kto wie, może po raz kolejny w klatce swoje umiejętności zaprezentuje Marcin Najman?

Walki MMA VIP 5

Walki MMA VIP 5 z pewnością będą niezwykle emocjonujące i pełne dramaturgii. Nie ulega wątpliwości, że w większości z nich nie będzie zbyt wiele szeroko pojętego sportu. Emocje i konflikty między zawodnikami rekompensują jednak te braki i są właśnie tym, co kochają kibice śledzący gale typu freak fight.

Zobacz także - typy na MMA VIP

Zawodnicy MMA VIP 5

Zawodnicy MMA VIP 5, czyli kto zawalczy na piątej gali Najmana? Jak na razie nie ma na ten temat informacji. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać - im bliżej gali, tym więcej konkretów poznamy, jeśli chodzi o to, kto zawalczy na MMA VIP 5.

Bukmacher MMA VIP 5

Czy jakiś bukmacher wystawi kursy na MMA VIP 5? Ciężko przewidzieć. O ile na pierwsze trzy gale Najmana firma Fortuna wystawiała kursy, o tyle na czwartą, w związku z kontrowersjami wokół gali, żaden legalny polski bukmacher nie zdecydował się na wystawienie kursów MMA VIP.

Odbierz na start 20 PLN bez depozytu od bukmachera Fortuna -> REJESTRACJA

Karta walk MMA VIP 5

Karta walk MMA VIP 5 jest jak na razie kompletnie pusta. Czekamy na konkrety!


Jaki jest termin MMA VIP 5?
Gala MMA VIP 5 odbędzie się w 2022 roku.
Kto zawalczy na MMA VIP 5?
Jak na razie nie wiadomo, kto zawalczy na MMA VIP 5.