Druga gala FAME MMA w tym roku zagości w łódzkiej Atlas Arenie już 20 maja. Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla kibiców bogatą kartę walk FAME MMA 18 składającą się z dziesięciu pojedynków. Najciekawiej zapowiada się podwójny main event, w którym Amadeusz "Ferrari" Roślik zmierzy się najpierw z Kacprem Błońskim, a następnie Marcinem Dubielem. W co-main evencie zobaczymy Martę "Linkimaster" Linkiewicz oraz Ewę "Kleo" Brodnicką. Do klatki po raz siódmy w organizacji FAME wejdzie Arkadiusz Tańcula. W walce o pas wagi średniej zmierzy się z Maksymilianem „Wiewiór” Wiewiórką. Przed tym jednak będziemy mieć okazję posłuchać wszystkich zawodników na konferencji, którą poprowadzi Hubert Mściwujewski w asyście nowego prowadzącego - Gimpera. Kiedy odbędzie się konferencja FAME MMA 18? O której godzinie konferencja FAME MMA 18? Czy transmisja konferencji FAME MMA 18 online jest za darmo?

Kiedy konferencja FAME MMA 18

Przed nami druga gala FAME MMA w 2023 roku. Na poprzedniej byliśmy świadkami wielu ciekawych pojedynków i niecodziennych rozstrzygnięć. W walce wieczoru Kamil Łaszczyk pokonał Amadeusza Roślika, a w głośnym konflikcie Boxdel vs Jóźwiak, lepszy okazał się jeden z włodarzy FAME MMA.

Skupiając się jednak na FAME MMA 18 konferencja przed głównym eventem, który można obstawiać u bukmachera Betclic (sprawdź: kod promocyjny Betclic) odbędzie się w nadchodzącą środę, 12 kwietnia 2023 roku.

O której godzinie pierwsza konferencja FAME MMA 18

O której godzinie FAME MMA 18 pierwsza konferencja? Godzina rozpoczęcia nie uległa zmianie w stosunku do poprzednich edycji FAME MMA. W związku z tym I konferencja FAME MMA 18 rozpocznie się oficjalnie o godzinie 20:00. 

Gdzie konferencja FAME MMA 18

Potyczki słowne, face to face i ogłoszenia nowych zawodników zawitają standardowo kolejny raz do znanego hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi. Pierwsza konferencja FAME MMA 18 będzie otwarta dla publiczności. Wstęp od 16 roku życia!

Transmisja konferencji FAME MMA 18

Jak zawsze oprócz możliwości obejrzenia konferencji bezpośrednio w hotelu Hilton w Łodzi, transmisja online konferencji FAME MMA 18 będzie dostępna na oficjalnym kanale federacji na platformie YouTube. Warto dodać, że transmisja pierwszej konferencji FAME MMA 18 jest zupełnie darmowa i nie trzeba nabywać na nią PPV.

Kto na konferencji FAME MMA 18

Pełna karta walk FAME MMA 18 nie jest jeszcze znana. Wiemy jednak, kto na pewno wystąpi na pierwszej konferencji FAME MMA 18. Kilka dni przed konferencją na Instagramie FAME MMA pojawiła się informacja, że w main evencie zobaczymy ponownie Amadeusza "Ferrari" Roślika. Tym razem zmierzy się on z aż dwoma rywalami. Tak, to nie żaden żart. FAME MMA postanowiła zorganizować podwójną walkę wieczoru na wzór tej z udziałem Jacka Murańskiego, który miał się bić z Tańculą, a następnie "Szalonym Reportetem" Jak pamiętamy ostatecznie ojciec zmarłego Mateusza Murańskiego nie mógł wyjść do drugiej walki z powodu kontuzji. Czołowy zadymiarz FAME najpierw zmierzy się z Kacprem Błońskim, a następnie z Marcinem Dubielem. To gwarantuje też spore emocje na pierwszej konferencji FAME MMA 18, gdyż "Ferrari" jeszcze przed walką ośmielił się na uszczypliwy komentarz:

Takich dwóch bumów jak wy robię z palcem gdzieś tam na jednej gali. (…) Pozdrawiam i do zobaczenia w klatce pod warunkiem, że znajdziecie jaja.

W Co Main Evencie zobaczymy panie. Do klatki po porażce z "Lil Masti" powraca Marta Linkiewicz, która przez długi czas uznawana była za twarz federacji. Czeka ją trudne wyzwanie. Tym razem rywalką będzie była mistrzyni świata w boksie federacji WBO - Ewa Brodnicka. Obie łączy jednak jedno, czyli wspólne przeciwniczki. Zarówno Brodnicka, jak i Linkiewicz wygrywały z "Kamiszką" - dziewczyną Artura Szpilki i przegrywały z Anielą Bogusz.

Pozostali zawodnicy

W typowo sportowym pojedynku o pas wagi średniej zobaczymy Arkadiusza Tańculę oraz Maksymiliana „Wiewiór” Wiewiórkę. Obaj panowie mieli stoczyć walkę na poprzedniej edycji, ale ze względu na kontuzję Tańculi, starcie to zostało przełożone na osiemnastkę. W międzyczasie popularny "Wiewiór" przegrał w formule K-1 z Alanem Kwiecińskim. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy na konferencji FAME MMA 18 dojdzie między nimi do spiny, czy będą darzyć się wzajemnym szacunkiem.

Poza tym najprawdopodobniej pierwszy raz na konferencji FAME MMA 18 zobaczymy topowego youtubera i streamera, Łukasza "Mandzio" Samonia oraz niegdyś jednego z najpopularniejszych youtuberów w Polsce, Karola "Karolka" Dąbrowskiego. Podobnie jak w przypadku Tańcula vs Wiewiór do tego pojedynku miało dojść na gali z numerem 17. Niestety kontuzja "Mandzia" pokrzyżowała szyki. Miejmy nadzieję, że na pierwszej konfie FAME MMA 18 dostarczą nam emocji, gdyż obaj mają ze sobą realny konflikt, który ciągnie się już od 2016 roku.

Pozostałe nazwiska, które pojawią się 12 kwietnia na konferencji FAME MMA 18 to m.in.: Elizabeth "Liza" Anorue, Dominika "Rybak" Rybak, Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk, Natan "Pierzasty" Marcoń, Wacław "Wac Toja" Osiecki, Robert "Sutonator" Pasut, Michał "Wampir" Pasternak i Piotr "Szeli" Szeliga.


Kiedy konferencja FAME MMA 18?
Pierwsza konferencja FAME MMA 18 odbędzie się 12 kwietnia 2023 roku.
O której godzinie konferencja FAME MMA 18?
Początek transmisji konferencji FAME MMA 18 zaplanowano na godzinę 20:00
Gdzie konferencja FAME MMA 18?
Konferencja FAME MMA 18 odbędzie się w łódzkim hotelu Hilton.