Przed nami ostatnia gala High League 5 w tym roku. Popularność freak-fightowych pojedynków cały czas rośnie, dlatego nie dziwi fakt, że wiele osób zadaje pytanie, kiedy jest High League 5 oraz kto walczy na High League 5? Jest to ostatnia okazja na obejrzenie czołowych twórców internetowych w oktagonie. Gdzie odbędzie się High League 5? Ile kosztują bilety na High League 5? Jacy zawodnicy wystąpią na High League 5?

High League 5 Data

Pierwsze i zarazem najważniejsze pytanie, które pojawia się w sieci to kiedy jest High League 5? Data eventu została podana po zakończeniu wcześniejszej edycji. Czwarta gala w 2022 roku, która można typować w Fortunie (zobacz: kod promocyjny fortuna) odbędzie się już w sobotę, 10 grudnia.

High League 5 Godzina

Kibice będą mogli wchodzić na obiekt najprawdopodobniej około godziny 19:00. Przed rozpoczęciem gali zaplanowane jest studio, a pierwszy pojedynek z karty walk High League 5 zacznie się o godzinie 20:00.

High League 5 Miejsce

Poznaliśmy odpowiedź na pytanie, kiedy High League 5, a teraz czas na kolejną dawkę informacji związaną z tym, gdzie jest ostatnie High League 5 w tym roku? Udany rok 2022 i zorganizowanie czterech eventów freak-fightowych właściciele postanowi hucznie zakończyć w Łodzi. Jest to miasto, które gości wydarzenia związane ze sportami walk. High League 5 odbędzie się na mogącej pomieścić ponad 13 tys. widzów hali Atlas Arena. 

Sprawdź również: High League 5 transmisja - gdzie oglądać za darmo?

High League 5 Bilety

Bilet na High League 5 są w sprzedaży na stronie eventim.pl. Mogą je nabywać osoby, które ukończyły 16. rok życia, jeśli przy wejściu okażą dokument potwierdzający wiek. Osoby małoletnie od 12-ego do 16-ego roku życia mogą uczestniczyć w wydarzeniu pod opieką osoby dorosłej, po zakupie biletu zarówno dla osoby małoletniej, jak i dorosłej.

Bilety High League 5 Cena

Ceny biletów na High League 5 zależą od wyboru miejsca na Atlas Arenie w Łodzi. Najtańsze bilety na trybunach można kupić za 109 zł. Najdroższe w tej kategorii wahają się od 199 do 349 zł. Cena biletów na High League 5 do pozostałych miejsc wygląda następująco:

  • PŁYTA: 149 - 349 PLN
  • Platinum: 999 - 1399 PLN

High League 5 Zawodnicy

Czym byłaby gala High League 5 bez zawodników i gwiazd polskiego internetu? Kto walczy na High League 5? Karta walk, którą można obstawiać na fortune high league wypada naprawdę imponująco i zdaniem wielu będzie to najlepsza gala w tym roku. W walce wieczoru zobaczymy Alberto Simao i Pawła "Tybori" Tyburskiego. Pierwszy z nich to znany raper, a drugi to freak-fighter, model i uczestnik programu Love Island. W Co-main evencie do klatki ponownie wejdzie Natalia "Natsu" Karczmarczyk. Jak sama podkreśliła, będzie to jej ostatnia walka, ponieważ ma w planach operację piersi. Tym razem jej rywalką będzie znienawidzona przez pewną część internetu Agata "Fagata" Fąk. W jednym z typowo sportowych pojedynków Damian Janikowski stoczy pojedynek z Mateuszem "Don Diego" Kubiszynem.