Wyniki gali FAME MMA 14, czyli kto wygrał pojedynki na majowej gali spod szyldu największej organizacji typu freak fight w Polsce i tej części Europy?

FAME MMA 14 kto wygrał?

Kto wygrał na FAME MMA 14? To pytanie z pewnością zadają sobie fani tego typu wydarzeń. Odpowiedź poznaliśmy już w sobotę 14 maja - właśnie na ten dzień zaplanowana była bowiem gala FAME MMA 14, podczas której walką wieczoru było starcie Gimpera z Trombą.

Na FAME MMA 14 doszło też do hitowej walki Nitro vs Xayoo, więc - krótko mówiąc - działo się!

FAME MMA 14 wyniki

Wyniki FAME MMA 14 ciekawią kibiców, jeśli chodzi o wyniki walk. Włodarze FAME MMA z pewnością jednak również zerkali na słupki sprzedażowe, jeśli chodzi o wyniki PPV FAME MMA 14.

Kolejne wydarzenia FAME MMA cieszą się ogromną popularnością i federacja sprzedaje setki tysięcy dostępów do PPV. Nic nie wskazuje na to, żeby tym razem miało być inaczej i żeby wyniki FAME MMA 14 miały okazać się niezadowalające.

FAME MMA 14 wyniki gali

Wyniki gali FAME MMA 14 poznaliśmy w sobotni wieczór. Właśnie na dzień 14 maja zaplanowana była bowiem gala. Oprócz wspomnianych wcześniej walk popularnych twórców internetowych, doszło też między innymi do pojedynku dwóch topowych polskich influencerek. Fagata zmierzyła się z Moniką Kociołek. Faworytem kursów Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic) była Fagata, która wygrała jednogłośną decyzją sędziów.

Z kolei o pas mistrzowski zawalczyli Wiewiór i Krycha. Jak się okazało, mistrz pewnie obronił trofeum w kategorii półśredniej.

FAME MMA 14 wyniki walk

Wyniki walk FAME MMA 14 zawierają też między innymi rezultat nietypowego starcia Parke vs Szeliga. Dlaczego nietypowego? Pierwsza runda toczyła się tylko w stójce, a kolejne dwie w MMA. A to wszystko... w rzymskiej klatce! Jak się okazało, doświadczenie Parke'a wzięło górę i były zawodnik UFC pokonał Szeligę przed czasem.

Wyniki walk FAME MMA 14: