Wyniki gali Prime Show MMA 4, czyli kto wygrał pojedynki na listopadowej gali spod szyldu Prime Show MMA?

Prime Show MMA 4 kto wygrał?

Kto wygrał na Prime Show MMA 4? To pytanie z pewnością zadają sobie fani tego typu wydarzeń. Odpowiedź poznaliśmy już w sobotę 26 listopada - właśnie na ten dzień zaplanowana została gala Prime Show MMA 4, podczas której walką wieczoru było starcie Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego z Pawłem "Popkiem" Mikołajuwem.

Na Prime Show MMA 4 doszło też do występu takich gwiazd jak Kamila "Zusje" Smogulecka czy Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak.

Prime Show MMA 4 wyniki

Wyniki Prime Show MMA 4 ciekawią kibiców, jeśli chodzi o wyniki walk. Włodarze Prime Show MMA z pewnością jednak również zerkać będą na słupki sprzedażowe, jeśli chodzi o wyniki PPV Prime Show MMA 4.

Kolejne wydarzenia Prime Show MMA cieszą się dużą popularnością i federacja sprzedaje dziesiątki tysięcy dostępów do PPV. Nic nie wskazuje na to, żeby tym razem miało być inaczej, a wyniki Prime Show MMA 4 miały okazać się niezadowalające.

Prime Show MMA 4 wyniki gali

Wyniki gali Prime Show MMA 4 poznaliśmy w sobotni wieczór. Właśnie na dzień 26 listopada zaplanowana została bowiem kolejna gala. Oprócz wspomnianych wcześniej występów topowych polskich influencerów doszło też między innymi do pojedynku Damiana "Stiflera" Zduńczyka z Adamem Soroko. Faworytem kursów Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic) jest Soroko, jednak Stifler jest nieprzewidywalny. Jak jednak skończy się ten pojedynek?

Prime Show MMA 4 wyniki walk

Wyniki walk Prime Show MMA 4 poznaliśmy w sobotę 26 listopada.