Prime Show MMA 3, czyli trzecia gala federacji Prime przed nami! Jak wyglądają wyniki gali Prime Show MMA 3?

Prime Show MMA 3 kto wygrał?

O tym, kto wygrał walki na Prime Show MMA 3, przekonaliśmy się już w sobotę 1 października. Właśnie na ten dzień zaplanowana była trzecia gala Prime Show MMA. W klatce zobaczyliśmy między innymi nową gwiazdę "dymów" Michała "Bagietkę" Gorzelańczyka, rewanżowy pojedynek Rataja ze Ztrolowanym, pierwszy pojedynek z udziałem dziennikarza, a także aż trzy walki kobiet. Walką wieczoru było starcie Martyny "Pysi" Zbirańskiej z Pauliną Hornika. Każdy z pewnością znalazł coś dla siebie!

Prime Show MMA 3 wyniki

Wyniki Prime Show MMA 3 poznaliśmy już w sobotę 1 października. Organizatorzy z pewnością będą zerkać także na wyniki Prime Show MMA 3, jeśli chodzi o sprzedaż dostępów do PPV. Gala była bowiem transmitowana w takim systemie i im lepiej się sprzedała, tym większym sukcesem finansowym okaże się dla Don Kasjo i jego wspólników stojących za tą federacją.

Wyniki walk Prime Show MMA 3 można było typować w legalnej firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna), która na wyłączność wystawia kursy na gale tej organizacji.

Prime Show MMA 3 wyniki gali

Wyniki gali Prime Show MMA 3 zapowiadały się niezwykle ciekawie. Na gali doszło do dwóch pojedynków w wadze ciężkiej. Kajmano ważący 100 kg zmierzył się z Tarzanem, który wniósł na wagę 104 kg. Drugą walką w tej kategorii wagowej był rewanż Rataj vs Ztrolowany. Niecodziennym starciem była walka Kamerzysty z Lasikiem. Był to pierwszy pojedynek w budce telefonicznej w Polsce i w dodatku bez jakichkolwiek zasad! Tego typu walki zawsze wzbudzają spore zainteresowanie i kontrowersje, więc z pewnością nie inaczej było tym razem.

Prime Show MMA 3 wyniki walk

Wyniki walk Prime Show MMA 3 poznaliśmy w sobotę 1 października. Kto wygrał w walce wieczoru? Czy każdy wyszedł cało i zdrowo ze starcia w budce telefonicznej? Czy Bagietka pokonał Robaliniego i wyzwał na pojedynek Jasia Kapelę?

Wyniki walk Prime Show MMA 3: