Na gali KSW 80 do akcji powróci niepokonany Kamil Szkaradek. Początkowo miał on zmierzyć się z Przemysławem Górskim, jednak ten musiał wycofać się z pojedynku z powodu kontuzji. Kilka dni przed galą jego miejsce zajął Patryk Chrobak. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Szkaradek vs Chrobak KSW 80

Zakłady bukmacherskie na walkę Szkaradek vs Chrobak dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Szkaradek vs Chrobak znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy Szkaradek vs Chrobak

Kursy na Szkaradek vs Chrobak, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Bukmacherzy uważają, że w tym starciu zdecydowanym faworytem jest Dominik Szkaradek. Kurs na jego wygraną wynosi zaledwie 1,30, a z kolei triumf Patryka Chrobaka został oszacowany na 3,27.

Zobacz także - karta walk KSW 80

Typy Szkaradek vs Chrobak

Typy na Szkaradek vs Chrobak, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Kamil Szkaradek na ten moment jest niepokonany. Polak ma na swoim koncie trzy zawodowe starcie. Jedno z nich wygrał w pierwszej rundzie, a dwa przez jednogłośną decyzję sędziów. W debiucie w KSW pokonał David Martinika. Patryk Chrobak w organizacji KSW zanotował tylko jedno starcie. Na gali z numerem 69 przegrał przez jednogłośną decyzję z Pawłem Polityło. Był to ostatni dotychczasowy pojedynek Chrobaka.

Zobacz także - typy na KSW

W tym starciu typujemy wygraną Kamila Szkaradka przed czasem. Szkaradek w ostatniej walce z Martinikiem pokazał się z bardzo dobrej strony. Patryk Chrobak wziął ten pojedynek w zastępstwie na pare dni przed galą. Można się zatem spodziewać, że nie będzie najlepiej przygotowany. Szkaradek jest rozpędzony i powinien zdominować zapaśniczo rywala i w późniejszych rundach rozbić go ciosami lub poddać. Kurs na takie zdarzenie wynosi 2,50.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 80. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!