Tom Breese vs Bartosz Leśko, czyli walka w wadze średniej, która powinna dostarczyć kibicom wielu emocji. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Breese vs Leśko KSW 80

Zakłady bukmacherskie na walkę Breese vs Leśko dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Breese vs Leśko znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy Breese vs Leśko

Kursy na Breese vs Leśko, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Bukmacherzy uważają, że w tym starciu faworytem jest reprezentant Anglii. Kurs na wygraną Toma Breese wynosi zaledwie 1,47, a z kolei triumf Polaka został oszacowany na 2,53.

Zobacz także - karta walk KSW 80

Typy Breese vs Leśko

breese lesko kursy

Typy na Breese vs Leśko, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Tom Breese w organizacji KSW stoczył do tej pory dwie walki. W debiucie w kontrowersyjnych okolicznościach pokonał Damiana Janikowskiego, natomiast w drugim pojedynku już w pierwszej rundzie poległ z Pawłem Pawlakiem. Aktualnie Anglik zajmuje czwartą pozycję w rankingu wagi średniej. Leśko walką z Breese zadebiutuje w tej dywizji w KSW. Swoją pierwszą walkę w największej polskiej organizacji stoczył bowiem w dywizji półciężkiej. Mimo starcia w wyższej wadze Leśko wygrał z Damianem Piwowarczykiem przez jednogłośną decyzję sędziów.

Zobacz także - typy na KSW

W tym starciu stawiamy na wygraną Toma Breese'a. Anglik, mimo porażki w ostatnim pojedynku, prezentuje bardzo wysoki poziom. Góruje też doświadczeniem nad Bartoszem Leśko. Breese ma na swoim koncie osiem walk w UFC, z których wygrał pięć. Reprezentant Polski powinien postawić jednak niezwykle trudne warunki Brytyjczykowi. 26-latek wygrał sześć z ostatnich ośmiu starć.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 80. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!