Pojedynek Oumar Sy vs Luis Henrique da Silva to najprawdopodobniej starcie, które wyłoni kolejnego pretendenta do walki o pas mistrzowski w wadze półciężkiej. Będzie to bowiem walka drugiego z czwartym zawodnikiem w rankingu. Który z nich ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Da Silva vs Sy KSW 80

Zakłady bukmacherskie na walkę Da Silva vs Sy dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Da Silva vs Sy znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy Da Silva vs Sy

Kursy na Da Silva vs Sy, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Bukmacherzy uważają, że w tym starciu zdecydowanym faworytem jest reprezentant Francji. Kurs na wygraną Oumara Sy wynosi zaledwie 1,30, a z kolei triumf Luisa Henrique da Silvy został oszacowany na 3,27.

Zobacz także – karta walk KSW 80

Typy Da Silva vs Sy

da silva sy kursy

Typy na Da Silva vs Sy, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Oumar Sy może pochwalić się naprawdę bardzo dobrym rekordem. Reprezentant Francji jest niepokonany, a na swoim koncie ma już siedem zwycięstw. Warto zaznaczyć, że pięć z nich zanotował przed czasem. Da Silva natomiast we wspaniałych stylu przywitał się z organizacją KSW. Brazylijczyk w drugiej rundzie znokautował byłego mistrza polskiej organizacji – Tomasza Narkuna.

Zobacz także – typy na KSW

W tym starciu typujemy wygraną Luisa Henrique da Silvy. Mogą nieco dziwić tak wysokie kursy na Brazylijczyka. Jest on niezwykle doświadczonym zawodnikiem mającym na koncie między innymi walki w UFC. W ostatnim pojedynku z Narkunem pokazał, że wciąż jest on niezwykle groźny. Sy ma co prawda świetną serię zwycięstw, jednak trzeba przyznać, że nie mierzył się jeszcze z tak wymagającym rywalem jakim jest da Silva. W naszym typowaniu idziemy zatem na przekór przewidywaniom bukmacherów. Kurs na zwycięstwo Brazylijczyka również zachęca do gry, wynosi bowiem aż 3,27.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE TYPY NA KSW 80

Typy na: Robert Ruchała vs Lom-Ali Eskijew
Typy na: Tom Breese vs Bartosz Leśko
Typy na: Michał Michalski vs Erikas Golubovskis
Typy na: Emilia Czerwińska vs Yasmin Guimarães
Typy na: Wojciech Kazieczko vs Danu Tarchila
Typy na: Damian Piwowarczyk vs Bartłomiej Gładkowicz
Typy na: Kacper Koziorzębski vs Borys Borkowski
Typy na: Kamil Szkaradek vs Patryk Chrobak
Typy na: Mateusz Janur vs Andi Vrtačić

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 80. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!