Pojedynek Oumar Sy vs Luis Henrique da Silva to najprawdopodobniej starcie, które wyłoni kolejnego pretendenta do walki o pas mistrzowski w wadze półciężkiej. Będzie to bowiem walka drugiego z czwartym zawodnikiem w rankingu. Który z nich ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Da Silva vs Sy KSW 80

Zakłady bukmacherskie na walkę Da Silva vs Sy dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Da Silva vs Sy znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy Da Silva vs Sy

Kursy na Da Silva vs Sy, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Bukmacherzy uważają, że w tym starciu zdecydowanym faworytem jest reprezentant Francji. Kurs na wygraną Oumara Sy wynosi zaledwie 1,30, a z kolei triumf Luisa Henrique da Silvy został oszacowany na 3,27.

Zobacz także - karta walk KSW 80

Typy Da Silva vs Sy

da silva sy kursy

Typy na Da Silva vs Sy, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Oumar Sy może pochwalić się naprawdę bardzo dobrym rekordem. Reprezentant Francji jest niepokonany, a na swoim koncie ma już siedem zwycięstw. Warto zaznaczyć, że pięć z nich zanotował przed czasem. Da Silva natomiast we wspaniałych stylu przywitał się z organizacją KSW. Brazylijczyk w drugiej rundzie znokautował byłego mistrza polskiej organizacji - Tomasza Narkuna.

Zobacz także - typy na KSW

W tym starciu typujemy wygraną Luisa Henrique da Silvy. Mogą nieco dziwić tak wysokie kursy na Brazylijczyka. Jest on niezwykle doświadczonym zawodnikiem mającym na koncie między innymi walki w UFC. W ostatnim pojedynku z Narkunem pokazał, że wciąż jest on niezwykle groźny. Sy ma co prawda świetną serię zwycięstw, jednak trzeba przyznać, że nie mierzył się jeszcze z tak wymagającym rywalem jakim jest da Silva. W naszym typowaniu idziemy zatem na przekór przewidywaniom bukmacherów. Kurs na zwycięstwo Brazylijczyka również zachęca do gry, wynosi bowiem aż 3,27.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 80. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!