Starcie Damina Piwowarczyk vs Bartłomiej Gładkowicz to walka dwóch młodych perspektywicznych zawodników, którzy w przyszłości mogą stanowić o sile KSW w dywizji półciężkiej. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Piwowarczyk vs Gładkowicz KSW 80

Zakłady bukmacherskie na walkę Piwowarczyk vs Gładkowicz dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Piwowarczyk vs Gładkowicz znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy Piwowarczyk vs Gładkowicz

Kursy na Piwowarczyk vs Gładkowicz , czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Bukmacherzy uważają, że w tym starciu faworytem jest Damian Piwowarczyk. Kurs na jego wygraną wynosi 1,45, a z kolei triumf Bartłomieja Gładkowicza został oszacowany na 2,59.

Zobacz także - karta walk KSW 80

Typy Piwowarczyk vs Gładkowicz

piwowarczyk gładkowicz kursy

Typy na Piwowarczyk vs Gładkowicz, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Damian Piwowarczyk do klatki powróci po dwóch porażkach. O ile walka z Bartoszem Leśko była dość wyrównana, to starcie z Bogdanem Gnidko zaskończyło wszystkich kibiców i ekspertów. Ukrainiec w zaledwie 5 sekund ciężko znokautował reprezentanta Polski. Swoje ostatnie zwycięstwo Piwowarczyk odniósł w grudniu 2021 roku w walce z Markiem Doussis. Bartłomiej Gładkowicz w organizacji KSW stoczył do tej pory tylko jedną walkę. W lipcu na gali z numerem 72 przegrał z Ouamrem Sy przez jednogłośną decyzję sędziów. Odbudował się dwa miesiące później na gali Envio Fight Night '22, gdzie już w pierwszej rundzie wygrał z Kornelem Zapadką.

Zobacz także - typy na KSW

W tym starciu typujemy wygraną Bartłomieja Gładkowicza. Dla Piwowarczyka będzie to pierwsza walka po brutalnym nokaucie z rąk Bartosza Gnidko. Po takich porażkach bardzo często niestety nie jest się już tym samym zawodnikiem. Dodatkowo Gładkowicz ma na swoim koncie więcej walk, przez co jest bardziej doświadczony. Do takiego typu zachęca też kurs, który w Fortunie wynosi 2,59.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 80. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!