Jedną z walk na gali KSW 80 będzie starcie w wadze półśredniej. Kacper Koziorzębski podejmie Borysa Borkowskiego. Obaj w poprzednich pojedynkach zanotowali porażkę, więc z pewnością będą chcieli zrobić wszystko, aby wrócić na zwycięską ścieżkę. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Koziorzębski vs Borkowski KSW 80

Zakłady bukmacherskie na walkę Koziorzębski vs Borkowski dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Koziorzębski vs Borkowski znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy Koziorzębski vs Borkowski

Kursy na Koziorzębski vs Borkowski, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Bukmacherzy uważają, że w tym starciu nieznacznym faworytem jest Kacper Koziorzębski. Kurs na jego wygraną wynosi 1,55, a z kolei triumf Borysa Borkowskiego został oszacowany na 2,32.

Zobacz także - karta walk KSW 80

Typy Koziorzębski vs Borkowski

koziorzebski borkowski kursy

Typy na Koziorzębski vs Borkowski, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Kacper Koziorzębski w ostatnim czasie nie ma dobrej passy. 27-letni zawodnik przegrał trzy z poprzednich czterech starć. Po raz ostatni Koziorzębski wystąpił we wrześniu na KSW 74, gdzie przegrał przed czasem z Emilem Weberem Meekiem. Borys Borkowski natomiast do tej pory stoczył cztery walki w organizacji KSW. W swoim ostatnim starciu musiał jednak uznać wyższość Dominika Humburgera.

Zobacz także - typy na KSW

W tym starciu typujemy wygraną Kacpra Koziorzębskiego. 27-latek jest bardziej doświadczony i bił się w swojej karierze ze znacznie mocniejszymi rywalami niż Borkowski. Wspólnym mianownikiem dla obu zawodników może być walka z Marcinem Krakowiakiem. Borkowski przegrał już w pierwszej rundzie natomiast Koziorzębski w trzeciej, ale po bardzo zaciętym pojedynku. Kurs na takie zdarzenie wynosi 1,55.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 80. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!