Na gali KSW 80 do akcji powróci Michał Michalski. 33-latek po dokładnie 20 miesiącach przerwy stanie naprzeciwko debiutującego w KSW Erikasa Golubovskisa. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Michalski vs Golubovskis KSW 80

Zakłady bukmacherskie na walkę Michalski vs Golubovskis dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Michalski vs Golubovskis znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy Michalski vs Golubovskis

Kursy na Michalski vs Golubovskis, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Bukmacherzy uważają, że w tym starciu wyraźnym faworytem jest wracający po dłuższej przerwie reprezentant Polski. Kurs na wygraną Michała Michalskiego wynosi 1,40, a z kolei triumf Erikasa Golubovskisa został oszacowany na 2,96.

Zobacz także - karta walk KSW 80

Typy Michalski vs Golubovskis

michalski golubovskis kursy

Typy na Michalski vs Golubovskis, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Michał Michalski wygrał trzy z czterech ostatnich walk. Jego dyspozycja jest jednak pod dużym znakiem zapytania. Reprezentant Polski nie walczył bowiem od lipca 2021 roku i przez ten czas zmagał się z kontuzją. Nie wiadomo zatem w jakiej formie jest Michalski. Golubovskis na swoim koncie ma dziesięć zawodowych starć. Osiem wygrał, jedno zremisował i w jednym poniósł porażkę.

Zobacz także - typy na KSW

W tym starciu typujemy wygraną Michała Michalskiego przed czasem. Golubovskis, z powodu nagłej kontuzji Kvelidze, pojedynek na KSW 80 przyjął dzień przed galą. Jego forma powinna zatem pozostawiać wiele do życzenia. Dodatkowo, mimo dobrego bilansu, poprzedni przeciwnicy Litwina byli zdecydowanie słabsi od Michalskiego. Uważamy, że reprezentant Polski wykorzysta słabsze przygotowanie rywala i zdecydowanie zwycięży przed czasem. Kurs na takie zdarzenie wynosi 1,75.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 80. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!