Karta walk KSW 80 obejmuje jedno starcie kobiet. Zobaczymy w nim reprezentantkę Polski, Emilię Czerwińską, która zmierzy się z Brazylijką Yasminą Guimaraes. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Czerwińska vs Guimarães KSW 80

Zakłady bukmacherskie na walkę Czerwińska vs Guimarães dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Czerwińska vs Guimarães znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy Czerwińska vs Guimarães

Kursy na Czerwińska vs Guimarães, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Bukmacherzy uważają, że w tym starciu zdecydowanym faworytem jest reprezentantka Polski. Kurs na wygraną Emilii Czerwińskiej wynosi zaledwie 1,30, a z kolei triumf Yasmin Guimaraes został oszacowany na 3,27.

Zobacz także - karta walk KSW 80

Typy Czerwińska vs Guimarães

czerwinska guimares kursy

Typy na Czerwińska vs Guimarães, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Czerwińska w zawodowym MMA stoczyła do tej pory tylko dwie walki. Ten dorobek może jednak zmylić wielu fanów. Polska jest bowiem niezwykle doświadczoną i utytułowaną kickboxerką. W organizacji KSW odniosła jak na razie dwa zwycięstwa. W debiucie pokonała przed czasem Weronikę Eszer, a w drugiej walce na punkty Sarę Luzar Smajić. Guimares natomiast legitymuje się bilansem 4-1. Wszystkie dotychczasowe pojedynki stoczyła w zeszłym roku.

Zobacz także - typy na KSW

W tym starciu typujem wygraną Emilii Czerwińskiej przed czasem. Guimares może pochwalić się całkiem niezłym rekordem, jednak jeśli dokładnie przyjrzymy się jej rywalką to widać, że nie walczyła do tej pory z nikim klasowym. Łączny bilans jej przeciwniczek wynosi 6-8. Czerwińska długo przygotowywała się do tej walki, więc powinna być w bardzo dobrej formie. Uważamy, że powinna rozbić Brazylijkę przed czasem. Kurs na takie zdarzenie wynosi 2,60.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 80. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!