W walce otwarcia gali KSW 80 zobaczymy starcie Mateusza Janura z Andi Vrtačić. Obaj zawodnicy zadebiutują tym pojedynkiem w organizacji KSW. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Janur vs Vrtačić KSW 80

Zakłady bukmacherskie na walkę Janur vs Vrtačić dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Janur vs Vrtačić znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy Janur vs Vrtačić

Kursy na Janur vs Vrtačić, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Bukmacherzy uważają, że w tym starciu dość zdecydowanym faworytem jest reprezentant Polski. Kurs na wygraną Mateusza Janura wynosi 1,37, a z kolei triumf Andi Vrtačića został oszacowany na 2,90.

Zobacz także - karta walk KSW 80

Typy Janur vs Vrtačić

janur vrtacic kursy

Typy na Janur vs Vrtačić, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Mateusz Janur w ostatnich walkach przeplatał wygrane z przegranymi. W ostatnim pojedynku wygrał z Damianem Koniecznym na Muszyński Fight Group 4. Dwie poprzednie walki jednak przegrał. Andi Vrtačić jest mniej doświadczonym zawodnikiem od reprezentanta Polski, na swoim koncie ma bowiem zaledwie cztery starcia. Reprezentant Chorwacji swój ostatni pojedynek stoczył w grudniu 2022 roku na gali Fight Nation Championship 9, gdzie wygrał przez jednogłośną decyzję z legitymującym się bilansem 2-0 Matiją Bosancicem.

Zobacz także - typy na KSW

W tym starciu typujemy wygraną reprezentanta Polski. Mateusz Janur z pewnością będzie mógł liczyć na doping publiczności. Gala odbędzie się bowiem w Lubinie, skąd pochodzi Janur. Dodatkowo Polak jest bardziej doświadczony od swojego przeciwnika i mimo kilku przegranych, mierzył się z bardziej wymagającymi przeciwnikami niż Vrtačić.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 80. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!