W walce wieczoru gali KSW 80 zobaczymy pojedynek o pas tymczasowy w wadze piórkowej. Powalczą o niego Robert Ruchała oraz Lom-Ali Eskijew. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Ruchała vs Eskijew KSW 80

Zakłady bukmacherskie na walkę Ruchała vs Eskijew dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Ruchała vs Eskijew znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy Ruchała vs Eskijew

Kursy na Ruchała vs Eskijew, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku faworytem będzie reprezentant Polski. Kurs wygraną Roberta Ruchały wynosi 1,80, a na triumf Lom-Ali Eskijewa 2,01.

Zobacz także - karta walk KSW 80

Typy Ruchała vs Eskijew

eskiev ruchala kursy

Typy na Ruchała vs Eskijew, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Robert Ruchała jest niepokonany. Polak ma za sobą osiem zwycięstw. Tym najcenniejszym bez wątpienia było to ostatnie z Damianem Stasiakiem. Ruchała wygrał przez niejednogłośną decyzję sędziów, jednak według wielu wygrana powinna pójść na konto Stasiaka. Lom-Ali Eskijew aktualnie legitymuje się bilansem 20-6. W poprzednich sześciu starciach zanotował pięć zwycięstw, a przegrana przyszła w ostatniej dotychczasowej walce 30-latka. W pojedynku z Danielem Rutkowskim przegrał przez niejednogłośną decyzję.

Zobacz także - typy na KSW

W tym starciu typujemy wygraną Lom-Ali Eskijewa. Ruchała jest niepokonany, ale Eskijew to bardzo mocny zawodnik. Reprezentant Niemiec w KSW poniósł porażkę jedynie z Danielem Rutkowskim, który w ostatnich siedmiu latach przegrał tylko z fenomenalnym Salahdinem Parnassem. O ile w płaszczyźnie stójkowej walka Ruchała vs Eskijew może być wyrównana, to zapaśniczo 30-latek powinien zdominować Polaka. Kurs na takie zdarzenie wynosi 2,01.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 80. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!