Pojedynek Wojciech Kazieczko vs Danu Tarchila to kolejne starcie dwóch młodych, utalentowanych zawodników na karcie walk KSW 80. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Kazieczko vs Tarchila KSW 80

Zakłady bukmacherskie na walkę Kazieczko vs Tarchila dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Kazieczko vs Tarchila znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy Kazieczko vs Tarchila

Kursy na Kazieczko vs Tarchila, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Bukmacherzy uważają, że w tym starciu dość zdecydowanym faworytem jest reprezentant Polski. Kurs na wygraną Wojciecha Kazieczko wynosi 1,40, a z kolei triumf Danu Tarchili został oszacowany na 2,77.

Zobacz także - karta walk KSW 80

Typy Kazieczko vs Tarchila

kazieczko tarchila kursy

Typy na Kazieczko vs Tarchila, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Wojciech Kazieczko na ten moment jest niepokonany i może pochwalić się nieskazitelnym bilansem 3-0. W KSW może pochwalić się wygranymi z Lubošem Lesákiem oraz Eduardem Demenko. Oba te zwycięstwa odniósł w 2022 roku. Danu Tarchila to jeden z największych mołdawskich talentów. 19-latek ma na swoim koncie sześć zawodowych walk, z których wygrał pięć.

Zobacz także - typy na KSW

W tym starciu typujemy zwycięstwo Wojciecha Kazieczko. 25-letni reprezentant Polski udowodnił swoją wartość w ostatnich pojedynkach z Lesakiem i Demenko. W starciu z Tarchilą będzie miał też znaczną przewagę warunków fizycznych, jest bowiem około 10 centymetrów wyższy od reprezentanta Mołdawii. Jeśli Kazieczko nie da się sprowadzić to powinien bez większych problemów wypunktować rywala, bądź nawet rozbić go przed czasem.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 80. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!