Sulęcki vs Parke typy i kursy na jedną z walk na FAME MMA Reborn. Powinien być to najbardziej sportowy pojedynek na całej karcie walk FAME MMA Reborn. Kto wygra walkę Sulęcki vs Parke?

Typy na Sulęcki vs Parke - FAME MMA Reborn

Na wstępie należy wspomnieć o niecodziennych zasadach tego starcia. Będzie się on składał z pięciu rund, z których pierwsza, trzecia i piąta będzie w boksie, natomiast druga i czwarta w K-1. Parke z pewnością wykorzysta rundy K-1 do okopania nóg Sulęckiego. Pod znakiem zapytania stoi to, jak bardzo osłabią one pracę na nogach polskiego pięściarza.

Naszym zdaniem, jeśli w pierwszej rundzie Sulęcki nie rozbije rywala, to od drugiej rundy Parke będzie zyskiwał zdecydowaną przewagę. Aby wykluczyć wykroczną nogę, wystarczy bowiem kilka precyzyjnych kopnięć i mając świadomość, że Sulęcki nie wie jak je przyjmować, stawiamy na Irlandczyka. Walkę Sulęcki vs Parke można typować wykorzystując kod promocyjny Betclic.

TYP: Norman Parke

Kursy na Sulęcki vs Parke

Kursy na Sulęcki vs Parke, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów minimalnym faworytem tego starcia jest Irlandczyk. Kurs na wygraną Normana Parke'a wynosi bowiem 1.60, natomiast triumf Macieja Sulęckiego został oszacowany na 2.10.

Sulęcki vs Parke - zakłady bukmacherskie - FAME MMA Reborn

Zakłady bukmacherskie na walkę Sulęcki vs Parke dostępne są wyłącznie w firmie Betclic, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Sulęcki vs Parke znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Sulęcki vs Parke - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Sulęcki vs Parke? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

fame reborn baner
Betclic

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA Reborn. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.