Typy na Wardęga i Gola vs Fabijański i Olejnik, czyli co wydarzy się w walce wieczoru dzisiejszej gali FAME MMA Reborn. Sprawdź kto wygra walkę Wardęga i Gola vs Fabijański i Olejnik!

Typy Wardęga i Gola vs Fabijański i Olejnik - FAME MMA Reborn

Walka Wardęga i Gola vs Fabijański i Olejnik reklamowana jest jako starcie 2 vs 2, jednak w rzeczywistości odbędą się po prostu dwie pojedyncze walki jednocześnie. Analizując to starcie, należy zatem zastanowić się nad umiejętnościami każdego z zawodników.

Wojtek Gola wydaje się lepszy zarówno od Fabijańskiego, jak i od Olejnika. Wardęga natomiast powinien poradzić sobie z Olejnikiem, natomiast konfrontacja z Fabijańskim powinna być wyrównana. Naszym zdaniem Gola wygra z Fabijańskim, a Wardęga pokona Olejnika i to właśnie ta para zwycięży już w pierwszej rundzie. Walkę Wardęga i Gola vs Fabijański i Olejnik można typować wykorzystując kod promocyjny Betclic.

TYP: Wardęga/Gola w 1 rundzie

Kursy Wardęga i Gola vs Fabijański i Olejnik

Kursy na Wardęga i Gola vs Fabijański i Olejnik, czyli która z par ma większe szanse na końcowy triumf? Zdaniem bukmacherów zdecydowanie większe szanse na wygraną ma para Wardęga/Gola. Kurs na wygraną Sylwestra Wardęgi i Wojtka goli wynosi bowiem zaledwie 1.08, natomiast triumf Olejnika i Fabijańskiego został oszacowany na 5.75.

Wardęga i Gola vs Fabijański i Olejnik - zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na walkę Wardęga i Gola vs Fabijański i Olejnik dostępne są wyłącznie w firmie Betclic. Jest to legalny bukmacher, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia tej organizacji. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Wardęga i Gola vs Fabijański i Olejnik znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Wardęga i Gola vs Fabijański i Olejnik - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Wardęga i Gola vs Fabijański i Olejnik? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

fame reborn baner
Betclic

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA Reborn. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.