Ferrari vs Koro typy i kursy na jedną z walk na FAME MMA Reborn. Pojedynek ten odbędzie się w formule boksu w małych rękawicach. Kto wygra walkę Ferrari vs Koro?

Typy na Ferrari vs Koro - FAME MMA Reborn

Ferrari jest zdecydowanie bardziej doświadczony. Jednak Koro podczas dwóch dotychczasowych walk udowodnił, że nie jest nowicjuszem jak na standardy freakowe. Jako że walka odbędzie się w boksie, spodziewamy się długiego starcia.

Ferrari jak zawsze postawi na zrywy i mocne ciosy. Natomiast Koro prawdopodobnie postara się unikać wymian i punktować. Naszym zdaniem Regel będzie w stanie uciekać przed Ferrarim przez całą walkę i przez to starcie potrwa pełen dystans. Walkę Ferrari vs Koro można typować wykorzystując kod promocyjny Betclic.

TYP: Pełen dystans

Kursy na Ferrari vs Koro

Kursy na Ferrari vs Koro, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy spodziewają się dość wyrównanego pojedynku. Kurs na wygraną Amadeusza Ferrari wynosi 1.42, natomiast triumf Koro został oszacowany na 2.50.

Ferrari vs Koro - zakłady bukmacherskie - FAME MMA Reborn

Zakłady bukmacherskie na walkę Ferrari vs Koro dostępne są wyłącznie w firmie Betclic, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Ferrari vs Koro znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Ferrari vs Koro - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Ferrari vs Koro? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

fame reborn baner
Betclic

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA Reborn. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.