Szeliga vs Bandura typy i kursy, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku. Ta walka powinna dostarczyć fanom wielu emocji. Kto wygra walkę Szeliga vs Bandura?

Typy na Szeliga vs Bandura - FAME MMA Reborn

Typy na Szeliga vs Bandura, czyli co może wydarzyć się w tym starciu? Według nas ten pojedynek nie powinien potrwać na pełnym dystansie. Obaj zawodnicy dysponują bardzo silnym uderzeniem i tak naprawdę jeden cios może zakończyć to starcie. Co ciekawe, Piotr Szeliga ma na swoim koncie już osiem walk i jeszcze nigdy nie doświadczył starcia na pełnym dystansie.

Naszym zdaniem albo Szeliga wygra w pierwszej bądź drugiej rundzie przez nokaut, albo Bandura zasypie rywala zmęczonego już Szeliego w końcowej fazie pojedynku, co poskutkuje przerwaniem starcia. Walkę Szeliga vs Bandura można typować wykorzystując kod promocyjny Betclic.

TYP: Przed czasem

Kursy na Szeliga vs Bandura

Kursy na Szeliga vs Bandura, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Zdecydowanym faworytem według przewidywań bukmacherów jest mniej doświadczony Bandura. Kurs na wygraną Patryka Bandurskiego wynosi 1.38, natomiast triumf Szeligi został oszacowany na 2.65.

Szeliga vs Bandura - zakłady bukmacherskie - FAME MMA Reborn

Zakłady bukmacherskie na walkę Szeliga vs Bandura dostępne są wyłącznie w firmie Betclic, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Szeliga vs Bandura znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Szeliga vs Bandura - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Szeliga vs Bandura? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

fame reborn baner
Betclic

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA Reborn. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.