Lizi vs Navcia typy i kursy na walkę kobiet na dzisiejszej karcie walk FAME MMA Reborn. Kto wygra walkę Lizi vs Navcia?

Typy na Lizi vs Navcia - FAME MMA Reborn

Liza do tej pory stoczyła dwie walki i udowodniła w nich, że ma bardzo duży potencjał, jeśli chodzi o sztuki walki. Mimo krótkiego stażu treningowego prezentowała się bardzo dobrze. Navcia jest natomiast debiutantką.

Naszym zdaniem Liza powinna zwyciężyć przed czasem. Za tym typem przemawia większe doświadczenie Anorue, ale także świadomość jej całkiem przyzwoitych umiejętności. Postawa Navci jest natomiast niewiadomą. Walkę Lizi vs Navcia można typować wykorzystując kod promocyjny Betclic.

TYP: Liza przez KO, TKO, DQ

Kursy na Lizi vs Navcia

Kursy na Lizi vs Navcia, czyli która z zawodniczek ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy nie dają w tym starciu Navci większych szans. Kurs na wygraną Lizy wynosi bowiem zaledwie 1.22, natomiast triumf Natalii Korgol został oszacowany na 3.55.

Lizi vs Navcia - zakłady bukmacherskie - FAME MMA Reborn

Zakłady bukmacherskie na walkę Lizi vs Navcia dostępne są wyłącznie w firmie Betclic, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Lizi vs Navcia znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Lizi vs Navcia - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Lizi vs Navcia? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

fame reborn baner

Betclic

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA Reborn. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.