Daro Lew vs Dis typy i kursy na jedną z walk na FAME MMA Reborn. Dla Daro Lwa będzie to już siedemnaste zawodowe starcie, natomiast Dis dopiero po raz drugi wejdzie do klatki. Kto wygra walkę Daro Lew vs Dis?

Typy na Daro Lew vs Dis - FAME MMA Reborn

Walki z udziałem Daro Lwa są niezwykle trudne do typowania. Nie wiadomo bowiem, czy Kaźmierczuk nie dozna kontuzji w pierwszych sekundach walki. Faworytem wydaje się Gierczak, jednak obstawianie jego zwycięstwa po kursie 1.15 jest zbyt ryzykowne.

Naszym zdaniem, jeśli tylko Daro Lew nie zostanie kontuzjowany na początku starcia, to pojedynek powinien potrwać powyżej 1,5 rundy. W walce z Marconiem Kaźmierczuk udowodnił, że posiada pewne umiejętności, natomiast Dis mimo wygranej z Zonym nie zaprezentował się aż tak dobrze, jak wskazują na to kursy. Walkę Daro Lew vs Dis można typować wykorzystując kod promocyjny Betclic.

TYP: Powyżej 1,5 rundy

Kursy na Daro Lew vs Dis

Kursy na Daro Lew vs Dis, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy w tej potyczce skazują Daro Lwa na pożarcie. Kurs na wygraną Norberta "Disa" Gierczaka wynosi bowiem zaledwie 1.18, natomiast triumf Kaźmierczuka został oszacowany na 3.95.

Daro Lew vs Dis - zakłady bukmacherskie - FAME MMA Reborn

Zakłady bukmacherskie na walkę Daro Lew vs Dis dostępne są wyłącznie w firmie Betclic, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Daro Lew vs Dis znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Daro Lew vs Dis - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Daro Lew vs Dis? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

fame reborn baner
Betclic

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA Reborn. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.