Natan Marcoń vs Adrian Polak typy i kursy na jedną z walk na gali FAME MMA Reborn. Kto wygra walkę Natan Marcoń vs Adrian Polak?

Typy na Natan Marcoń vs Adrian Polak - FAME MMA Reborn

W walce na słowa Natan Marcoń dość łatwo potrafi zdominować Polańskiego. Jednak w klatce karty powinien rozdawać Adrian Polak. Prawie wszystko przemawia bowiem na jego korzyść. Polański jest bardziej doświadczony, szybszy, lepszy technicznie i bardziej wszechstronny. Po stronie Marconia są tylko warunki fizyczne, jednak już po pierwszej minucie walki nie powinny one już mieć żadnego znaczenia.

Naszym zdaniem Adrian Polak Polański powinien wygrać to starcie maksymalnie do drugiej rundy. Walkę Natan Marcoń vs Adrian Polak można typować wykorzystując kod promocyjny Betclic.

TYP: Adrian Polański przez KO, TKO, DQ, Poddanie

Kursy na Natan Marcoń vs Adrian Polak

Kursy na Natan Marcoń vs Adrian Polak, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? W tej walce bukmacherzy zdecydowanie faworyzują Polańskiego, który jest największym faworytem na całej karcie walk FAME MMA Reborn. Kurs na wygraną Polaka wynosi bowiem tylko 1.08, natomiast triumf Natana Marconia został oszacowany na 5.75.

Natan Marcoń vs Adrian Polak - zakłady bukmacherskie - FAME MMA Reborn

Zakłady bukmacherskie na walkę Natan Marcoń vs Adrian Polak dostępne są wyłącznie w firmie Betclic, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Natan Marcoń vs Adrian Polak znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Natan Marcoń vs Adrian Polak - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Natan Marcoń vs Adrian Polak? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

fame reborn baner
Betclic

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA Reborn. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.