Pasternak vs Zadora typy i kursy na walkę, która odbędzie się na FAME MMA Reborn. Po długich negocjacjach w końcu fani zobaczą konfrontację Wampira z Japońskim Drwalem. Pojedynek ten odbędzie się w boksie w małych rękawicach. Kto wygra walkę Pasternak vs Zadora?

Typy na Pasternak vs Zadora - FAME MMA Reborn

Bukmacherzy zdecydowanie faworyzują Pasternaka, jednak naszym zdaniem walka wcale nie musi toczyć się pod jego dyktando. Zadora co prawda zaprezentował się fatalnie w ostatnim starciu z Alanem Kwieciński, ale należy pamiętać, że o wyniku tamtego pojedynku zadecydowały przede wszystkim braki parterowe Japońskiego Drwala.

Walka Pasternak vs Zadora odbędzie się natomiast boksie, a zatem w tej formule to Zadora będzie miał przewagę techniki i szybkości. Po stronie Pasternaka będą natomiast warunki fizyczne. Według nas powinniśmy być świadkami niezwykle wyrównanego pojedynku, który zakończy się na punkty. Walkę Pasternak vs Zadora można typować wykorzystując kod promocyjny Betclic.

TYP: Pełen dystans

Kursy na Pasternak vs Zadora

Kursy na Pasternak vs Zadora, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Zdaniem bukmacherów dość zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Michał Pasternak. Kurs na wygraną Wampira wynosi bowiem zaledwie 1.30, natomiast triumf Zadory został oszacowany na 3.00.

Pasternak vs Zadora - zakłady bukmacherskie - FAME MMA Reborn

Zakłady bukmacherskie na walkę Pasternak vs Zadora dostępne są wyłącznie w firmie Betclic, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Pasternak vs Zadora znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Pasternak vs Zadora - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Pasternak vs Zadora? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

fame reborn baner
Betclic

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA Reborn. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.