Wrzosek vs Gromadzki typy i kursy na walkę otwarcia dzisiejszej gali FAME MMA Reborn. Kto wygra walkę Wrzosek vs Gromadzki?

Typy na Wrzosek vs Gromadzki - FAME MMA Reborn

Kluczowa dla losów tego pojedynku może okazać się formuła walki. Starcie Wrzosek vs Zadyma odbędzie się bowiem w K-1 w małych rękawicach. Gromadzki powinien górować nad Wrzoskiem, jeśli chodzi o wymiany bokserskie, jednak były mistrz KSW może budować przewagę kopnięciami.

Naszym zdaniem powinniśmy być świadkami niezwykle wyrównanego starcia. Według nas walka ta potrwa pełen dystans. Obaj zawodnicy są niezwykle wytrzymali i wątpliwe, aby przez trzy trzyminutowe rundy, któryś zdołał zbudować zdecydowaną przewagę. Walkę Wrzosek vs Gromadzki można typować wykorzystując kod promocyjny Betclic.

TYP: Pełen dystans

Kursy na Wrzosek vs Gromadzki

Kursy na Wrzosek vs Gromadzki, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Mimo wysokiego poziomu obu zawodników, bukmacherzy dość wyraźnie faworyzują byłego mistrza KSW. Kurs na wygraną Marcina Wrzoska wynosi bowiem 1.28, natomiast triumf Tomka Gromadzkiego został oszacowany na 3.15.

Wrzosek vs Gromadzki - zakłady bukmacherskie - FAME MMA Reborn

Zakłady bukmacherskie na walkę Wrzosek vs Gromadzki dostępne są wyłącznie w firmie Betclic, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Wrzosek vs Gromadzki znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Wrzosek vs Gromadzki - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Wrzosek vs Gromadzki? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

fame reborn baner
Betclic

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA Reborn. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.