Greg vs Maślana typy i kursy na walkę na FAME MMA Reborn. Początkowo nic nie zapowiadało, że zobaczymy starcie tych zawodników. Jednak organizacji FAME udało się doprowadzić do starcia Polaka z Marconiem i w konsekwencji Greg zawalczy z Maślaną. Kto wygra walkę Greg vs Maślana?

Typy na Greg vs Maślana - FAME MMA Reborn

Zarówno Greg, jak i Maślana są debiutantami. Jednak wiadomo, że Grzegorz Gancewski miał wcześniej styczność ze sportami walki, a także trenował grę w piłkę nożną. Maślanka natomiast przede wszystkim trenował na siłowni.

Siła i lepsze warunki Maślanki w walce mogą jednak okazać się niewystarczające. Greg powinien być bowiem szybszy, bardziej wytrzymały i lepszy technicznie, skoro trenuje sporty walki od dłuższego czasu. Bazując zatem na informacjach o stażu treningowym każdego z zawodników, w tej walce dość zdecydowanie stawiamy na Grega. Walkę Greg vs Maślana można typować wykorzystując kod promocyjny Betclic.

TYP: Greg

Kursy na Greg vs Maślana

Kursy na Greg vs Maślana, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? W walce debiutantów bukmacherzy minimalnie faworyzują Maślanę. Kurs na wygraną Jakuba Maślanki wynosi bowiem 1.60, natomiast triumf Grega został oszacowany na 2.10.

Greg vs Maślana - zakłady bukmacherskie - FAME MMA Reborn

Zakłady bukmacherskie na walkę Greg vs Maślana dostępne są wyłącznie w firmie Betclic, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Greg vs Maślana znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Greg vs Maślana - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Greg vs Maślana? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

fame reborn baner
Betclic

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA Reborn. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.