Pasternak vs Parke typy i kursy na pojedynek, który powinien stać na najwyższym poziomie sportowym ze wszystkich, spośród znajdujących się na karcie walk FAME MMA 20. Kto wygra walkę Pasternak vs Parke?

Typy na Pasternak vs Parke - FAME MMA 20

Michał Pasternak do tej pory w FAME MMA toczył same łatwe walki. Tym razem będzie zupełnie inaczej. Norman Parke to niezwykle doświadczony i klasowy zawodnik MMA. W ostatnich ośmiu latach w tej formule przegrywał tylko z Mateuszem Gamrotem. Poza walkami z Gamerem zanotował przez ten okres w MMA aż osiem zwycięstw.

W tej walce stawiamy na Irlandczyka. Po stronie Pasternaka będą tylko warunki fizyczne. Parke dysponuje wyjątkowo dobrą kondycją, jest szybki, odporny i wydaje się, że ma przewagę nad Polakiem zarówno w stójce jak i w parterze. Walkę Pasternak vs Parke można typować wykorzystując kod promocyjny Betclic.

TYP: Norman Parke

Kursy na Pasternak vs Parke

Kursy na Pasternak vs Parke, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Pojedynek ten zapowiada się niezwykle emocjonująco, a według bukmacherów minimalnym faworytem jest Irlandczyk. Kurs na wygraną Normana Parke wynosi 1.69, natomiast triumf Michała Pasternaka został oszacowany na 1.98.

Pasternak vs Parke - zakłady bukmacherskie - FAME MMA 20

Zakłady bukmacherskie na walkę Pasternak vs Parke dostępne są wyłącznie w firmie Betclic, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Pasternak vs Parke znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Pasternak vs Parke - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Pasternak vs Parke? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.