Tuszol vs Kosecki typy i kursy na jedno ze starć z karty walk FAME MMA 20. Będzie to zarazem pojedynek dwóch debiutantów. Kto wygra walkę Tuszol vs Kosecki?

Typy na Tuszol vs Kosecki - FAME MMA 20

Umiejętności obu zawodników są niewiadomą. Zarówna dla Tuszola jak i Koseckiego będzie to bowiem debiut. Typując to starcie należy jednak mieć na uwadze, że Kosa będzie zdecydowanie lżejszy. Różnica między zawodnikami może wynosić nawet około 10 kilogramów na korzyść Tuszola.

Waga i siła mogą zatem okazać się kluczowe. Z tego względu typujemy wygraną Tuszola przed czasem. Walkę Tuszol vs Kosecki można typować wykorzystując kod promocyjny Betclic.

TYP: Tuszol przez KO, TKO, DQ, Poddanie

Kursy na Tuszol vs Kosecki

Kursy na Tuszol vs Kosecki, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? W walce debiutantów bukmacherzy większe szanse dają Tuszolowi. Kurs na jego wygraną wynosi bowiem 1.42, natomiast triumf Jakuba Koseckiego został oszacowany na 2.50.

Tuszol vs Kosecki - zakłady bukmacherskie - FAME MMA 20

Zakłady bukmacherskie na walkę Tuszol vs Kosecki dostępne są wyłącznie w firmie Betclic, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Tuszol vs Kosecki znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Tuszol vs Kosecki - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Tuszol vs Kosecki? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.