Boxdel vs Don Kasjo typy i kursy na co-main karty walk FAME MMA 20. Będzie to zarazem rewanżowa walka pomiędzy tymi zawodnikami. Pierwsze starcie, które odbyło się na zasadach boksu, zdecydowanie wygrał Życiński. Kto wygra walkę Boxdel vs Don Kasjo?

Typy na Boxdel vs Don Kasjo - FAME MMA 20

Kursy na poziomie 1.60 na zwycięstwo Don Kasjo mogą zaskakiwać. Życiński co prawda w ostatnim czasie zanotował dwie porażki, ale przegrywał z klasowym kickbokserem jakim jest Dominik Zadora oraz prawdopodobnie najlepszym freakiem Pawłem Tyburskim. Dodatkowo walki te obyły się w małych rękawicach.

Z Boxdelem natomiast Kasjo zawalczy w K-1 w dużych rękawicach, które od razu premiują Życińskiego. Boxdel co prawda w ostatnich miesiącach poprawił formę fizyczną, ale naszym zdaniem Kasjusz i tak bez większych problemów wygra to starcie. Walkę Boxdel vs Don Kasjo można typować wykorzystując kod promocyjny Betclic.

TYP: Don Kasjo

Kursy na Boxdel vs Don Kasjo

Kursy na Boxdel vs Don Kasjo, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy spodziewają się dość wyrównanego starcia, jednak większe szanse dają Życińskiemu. Kurs na wygraną Don Kasjo wynosi 1.58, natomiast triumf Boxdela został oszacowany na 2.15.

Boxdel vs Don Kasjo - zakłady bukmacherskie - FAME MMA 20

Zakłady bukmacherskie na walkę Boxdel vs Don Kasjo dostępne są wyłącznie w firmie Betclic. Jest to legalny bukmacher, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Boxdel vs Don Kasjo znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Boxdel vs Don Kasjo - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Boxdel vs Don Kasjo? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.