Ferrari vs Krycha typy i kursy na ćwierćfinał turnieju K-1. Ferrari jest uważany za jednego z największych faworytów na całej karcie walk FAME MMA 20. Krycha zapowiada jednak, że zaszokuje fanów i pokona Amadeusza. Kto wygra walkę Ferrari vs Krycha?

Typy na Ferrari vs Krycha - FAME MMA 20

Krycha w wywiadach przed galą sam przyznawał, że nie lubi walczyć z zawodnikami, którzy wprowadzają duży chaos. Takim typem zawodnika jest właśnie Amadeusz Ferrari. Spodziewamy się, że to właśnie niewygodny styl Roślika zapewni mu zwycięstwo w tej walce.

Wydaje się jednak, że Krycha będzie w stanie wytrzymać pełen dystans. Wilczak jeszcze nigdy nie przegrał przed czasem i naszym zdaniem jego asekurancki styl pozwoli mu uchronić się od nokautu. Walkę Ferrari vs Krycha można typować wykorzystując kod promocyjny Betclic.

TYP: Ferrari przez decyzję

Kursy na Ferrari vs Krycha

Kursy na Ferrari vs Krycha, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy zdecydowanie faworyzują Amadeusza Roślika. Kurs na wygraną Ferrariego wynosi bowiem zaledwie 1.18, natomiast triumf Krystaian Wilczaka został oszacowany na 3.95.

Ferrari vs Krycha - zakłady bukmacherskie - FAME MMA 20

Zakłady bukmacherskie na walkę Ferrari vs Krycha dostępne są wyłącznie w firmie Betclic. Jest to legalny bukmacher, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Ferrari vs Krycha znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Ferrari vs Krycha - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Ferrari vs Krycha? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.