Filipek vs Malczyński typy i kursy na ćwierćfinał turnieju K-1 na FAME MMA 20. Starcie to będzie o tyle ciekawe, że Filipek i Dawid Malczyński w przeszłości razem trenowali. Kto wygra walkę Filipek vs Malczyński?

Typy na Filipek vs Malczyński - FAME MMA 20

Malczyński będzie w tej walce zdecydowanie górował pod względem warunków fizycznych. Jeśli właściwie wykorzysta kopnięcia, to Filipek nie powinien mu zagrozić w żaden sposób. Według nas walka ta potrwa jednak pełen dystans.

Malczyński nie ma bowiem nokautującego ciosu, natomiast Filipek jest niezwykle twardy i wytrzymały. Walkę Filipek vs Malczyński można typować wykorzystując kod promocyjny Betclic.

TYP: Dawid Malczyński przez decyzję

Kursy na Filipek vs Malczyński

Kursy na Filipek vs Malczyński, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? W tej walce bukmacherzy zdecydowanie faworyzują Malczyńskiego, który wraz z Ferrarim i Xayoo jest największym faworytem na całej karcie walk. Kurs na wygraną Dawida wynosi 1.18, natomiast triumf Filipka został oszacowany na 3.95.

Filipek vs Malczyński - zakłady bukmacherskie - FAME MMA 20

Zakłady bukmacherskie na walkę Filipek vs Malczyński dostępne są wyłącznie w firmie Betclic. Jest to legalny bukmacher, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Filipek vs Malczyński znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Filipek vs Malczyński - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Filipek vs Malczyński? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.