Polak vs Josef Bratan typy i kursy na ćwierćfinał turnieju K-1 na FAME MMA 20. Adrian Polak to według bukmacherów największy faworyt turnieju. Josef Bratan może jednak okazać się niezwykle niewygodnym rywalem. Kto wygra walkę Polak vs Josef Bratan?

Typy na Polak vs Josef Bratan - FAME MMA 20

Josef Bratan będzie dysponował w tej walce zdecydowanie lepszymi warunkami fizycznymi. Polak powinien jednak pokonać rywala. Jest on bowiem znacznie bardziej doświadczony, lepszy technicznie i kondycyjnie.

Wątpliwe jednak, że Polański zdecyduje się odważniej zaatakować. Bratan dysponuje bowiem mocnym ciosem i dobrym zasięgiem. Polak natomiast udowadniał już w starciach z Patrykosem czy Ferrarim, że woli ostrożnie punktować niż podjąć ryzykowną wymianę. Walkę Polak vs Josef Bratan można typować wykorzystując kod promocyjny Betclic.

TYP: Adrian Polak przez decyzję

Kursy na Polak vs Josef Bratan

Kursy na Polak vs Josef Bratan, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? W tym pojedynku faworyzowany jest Polański. Kurs na wygraną Adriana Polaka wynosi bowiem tylko 1.38, natomiast triumf Josefa Bratana został oszacowany na 2.65.

Polak vs Josef Bratan - zakłady bukmacherskie - FAME MMA 20

Zakłady bukmacherskie na walkę Polak vs Josef Bratan dostępne są wyłącznie w firmie Betclic. Jest to legalny bukmacher, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Polak vs Josef Bratan znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Polak vs Josef Bratan - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Polak vs Josef Bratan? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.