Xayoo vs Daro Lew typy i kursy na jedno ze starć z karty walk FAME MMA 20. Początkowo organizacja chciała zestawić Xayoo z Disem, jednak Kaźmierczuk zaszokował wszystkich pokonując Gierczaka i w konsekwencji to on zmierzy się z Marcinem Majkutem. Kto wygra walkę Xayoo vs Daro Lew?

Typy na Xayoo vs Daro Lew - FAME MMA 20

Xayoo w swoich dotychczasowych pojedynkach prezentował się przyzwoicie i zanotował komplet zwycięstw. Trzeba jednak zaznaczyć, że nie mierzył się do tej pory z żadnym klasowym rywalem. Podobnie będzie  w kolejnej walce.

Daro Lew udowodnił już, że nie jest tak słaby jak wszystkim się wydawało. Kaźmierczuk wciąż jednak gubi się, gdy jest pod presją. Naszym zdaniem Kaźmierczuk będzie w stanie wytrzymać pierwszą rundę, ale w kolejnej odsłonie przewaga Xayoo powinna być już na tyle duża, aby walka się zakończyła. Walkę Xayoo vs Daro Lew można typować wykorzystując kod promocyjny Betclic.

TYP: Xayoo wygra w 2 rundzie

Kursy na Xayoo vs Daro Lew

Kursy na Xayoo vs Daro Lew, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Xayoo to największy faworyt na całej karcie walk FAME MMA 20. Kurs na wygraną Majkuta wynosi bowiem tylko 1.15, natomiast triumf Daro Lwa został oszacowany na 4.25.

Xayoo vs Daro Lew - zakłady bukmacherskie - FAME MMA 20

Zakłady bukmacherskie na walkę Xayoo vs Daro Lew dostępne są wyłącznie w firmie Betclic, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Xayoo vs Daro Lew znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Xayoo vs Daro Lew - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Xayoo vs Daro Lew? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.