Natan Marcoń vs Szeliga typy i kursy na jedno ze starć z karty walk FAME MMA 20. Ten pojedynek z pewnością rozbudzi emocje wśród kibiców. Kto wygra walkę Natan Marcoń vs Szeliga?

Typy na Natan Marcoń vs Szeliga - FAME MMA 20

Starcie to powinno być niezwykle interesujące. Szeliga będzie mógł bowiem używać tylko jednej ręki. To z pewnością ogromne ułatwienie dla Marconia, jednak naszym zdaniem różnica w umiejętnościach tych zawodników jest tak duża, że nawet to nie uchroni Natana przed porażką.

Szeliga dysponuje bowiem bardzo silnym uderzeniem i nawet cios na gardę może wstrząsnąć Natanem. Naszym zdaniem pojedynek ten nie potrwa długo. Rozstrzygnięcie prawdopodobnie nastąpi już przy pierwszych wymianach. Walkę Natan Marcoń vs Szeliga można typować wykorzystując kod promocyjny Betclic.

TYP: Szeliga wygra w 1 rundzie

Kursy na Natan Marcoń vs Szeliga

Kursy na Natan Marcoń vs Szeliga, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Mimo możliwości walki tylko jedną ręką, to Szeliga jest faworytem. Kurs na wygraną Szeliego wynosi 1.48, natomiast triumf Natana Marconia został oszacowany na 2.35.

Natan Marcoń vs Szeliga - zakłady bukmacherskie - FAME MMA 20

Zakłady bukmacherskie na walkę Natan Marcoń vs Szeliga dostępne są wyłącznie w firmie Betclic, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Natan Marcoń vs Szeliga znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Natan Marcoń vs Szeliga - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Natan Marcoń vs Szeliga? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.