Tańcula vs Wiewiór typy i kursy na ćwierćfinał turnieju K-1 na FAME MMA 20. Wygrany tego pojedynku zmierzy się ze zwycięzcą starcia Ferrari vs Krycha. Kto wygra walkę Tańcula vs Wiewiór?

Typy na Tańcula vs Wiewiór - FAME MMA 20

Tańcula już raz przegrał z Wiewiórem. Tamto starcie odbyło się jednak na zasadach MMA co zdecydowanie premiowało Wiewiórkę. Mimo tego, że nadchodzący pojedynek odbędzie się w K-1, to uważamy, że ponownie lepszy okaże się Wiewiór.

Aktualny podwójny mistrz FAME MMA wyróżnia się wyjątkowo wysoką inteligencją w walce. Jak mało który zawodnik potrafi realizować założenia taktyczne, co udowadniał w walkach z Josefem i Ferrarim. Według nas ta dyscyplina pozwoli mu pokonać nie zawsze dobrze dysponowanego Tańculę. Walkę Tańcula vs Wiewiór można typować wykorzystując kod promocyjny Betclic.

TYP: Wiewiór przez decyzję

Kursy na Tańcula vs Wiewiór

Kursy na Tańcula vs Wiewiór, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów będzie to jedna z najbardziej wyrównanych walk na nadchodzącej gali. Kurs na wygraną Wiewióra wynosi 1.60, natomiast triumf Arkadiusza Tańculi został oszacowany na 2.10.

Tańcula vs Wiewiór - zakłady bukmacherskie - FAME MMA 20

Zakłady bukmacherskie na walkę Tańcula vs Wiewiór dostępne są wyłącznie w firmie Betclic. Jest to legalny bukmacher, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Tańcula vs Wiewiór znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Tańcula vs Wiewiór - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Tańcula vs Wiewiór? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.