Mateusz "Matt Meknife" Janusz vs Krystian "Krycha" Wilczak zmierzą się ze sobą na FAME MMA 16. Pojedynek ten zapowiada się niezwykle ciekawie. Kto ma większe szanse na wygraną w tym starcu?

Zakłady bukmacherskie Matt Meknife vs Krycha FAME MMA 16

Zakłady bukmacherskie na walkę Matt Meknife vs Krycha dostępne są w firmie Betclic (sprawdź kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

 

 

Zakłady na walkę Matt Meknife vs Krycha znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy Matt Meknife vs Krycha

Kursy na Matt Meknife vs Krycha, czyli który z zawodników jest faworytem tego starcia? Bukmacherzy większe szanse na triumf dają Wilczakowi. Jest to podyktowane najprawdopodobniej tym, że Krycha jest bardziej doświadczony, natomiast Matt Meknife na ten moment na swoim koncie ma jedynie dwie porażki. Kurs na wygraną Krychy wynosi 1,45, z kolei triumf Janusza został oszacowany na 2,45.

Typy Matt Meknife vs Krycha

Typy na Matt Meknife vs Krycha, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Kiedy popatrzymy na rekordy obu zawodników murowanym faworytem wydaje się być Krycha. Jednak trzeba wziąć pod uwagę z kim mierzyli się obaj zawodnicy. Janusz w debiucie przegrał na punkty z Kacprem Błońskim, jednak walka ta była niezwykle wyrównana. W kolejnej walce zmierzył się ze znacznie cięższym Adamem Josefem. Wilczak natomiast posiada bilans 5-2, jednak większość walk stoczył z niżej notowanymi rywalami.

Zobacz także - karta walk FAME MMA 16

W tym starciu stawiamy na Matta Meknife. Uważamy, że Krycha może mieć ogromne problemy z eksplozywnością i nieprzewidywalnym stylem walki swojego przeciwnika. Kurs w Betclic na triumf Janusza wynosi 2,45.