Na gali FAME MMA 16 ponownie zobaczymy jednego z członków rodziny Murańskich. Jacek Murański zmierzy się Robertem "Sutonatorem" Pasutem. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Muran vs Sutonator FAME MMA 16

Zakłady bukmacherskie na walkę Muran vs Sutonator dostępne są w firmie Betclic (sprawdź kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

 

 

Zakłady na walkę Muran vs Sutonator znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy Muran vs Sutonator

Kursy na Muran vs Sutonator, czyli który z zawodników jest faworytem tego starcia? Według bukmacherów dość wyraźnym faworytem tej walki jest Robert Pasut. Kurs na jego wygraną wynosi 1,35, natomiast na triumf Jacka Murańskiego został wyceniony na 2,75.

Typy Muran vs Sutonator

Typy na Muran vs Sutonator, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Ciężko przewidzieć jak może potoczyć się to starcie. Jacek Murański w dotychczasowych pojedynkach zaprezentował przede wszystkim ogromną odporność na ciosy. Pasut natomiast pokonał Jakuba "Japczana" Piotrowicza. Nie był to jednak zawodnik, który odznacza się wysokimi umiejętnościami.

Zobacz także - karta walk FAME MMA 16

Naszym zdaniem szanse w tej walce są znacznie bardziej zbliżone niż przedstawiają to bukmacherzy. Trzeba zaznaczyć, że Jacek Murański w obu swoich pojedynkach został zdominowany, jednak mierzył się z jednym z najlepszych zawodników w FAME MMA - Arkadiuszem Tańculą. Pasut trenuje sporty walki znacznie krócej. Dodatkowo wydaje się, że nie ma posiada aż tak dużego serca do walki i charakteru jak Jacek Murański. W naszym typowaniu idziemy na przekór bukmacherom i stawiamy na Murana. Do takiego typu zachęca też kurs, który na Betclic wynosi 2,75.